Zadejte, prosím, věk dítěte v den nástupu na zájezd:
  • Value is required and can't be empty
Hodnocení zákazníků

Scheffau

82 Počet hodnocení:

95 % Doporučení:

Středisko 9,1
Lyžování 9,2
Informace k lyžařskému středisku
SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Nejvyšší bod: 1 957 m
Nejnižší bod: 620 m
Výška vesnice: 754 m
Vleků celkem: 90
Kotvové vleky: 39
Sedačkové lanovky: 35
Kabinkové lanovky: 16
Sjezdovek celkem: 284 km
Sjezdovky:
122 km
Sjezdovky:
129 km
Sjezdovky:
33 km

Lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Se skipasem Skiwelt Wilder Kaiser - Brixental máte přístup k jednomu z největších a nejmodernějších lyžařských středisek na světě! Středisko SkiWelt bylo již několikrát prohlášeno za jedno z nejlepších lyžařských středisek světa! 90 moderních vleků, 284 km sjezdovek, ale také 3 snowparky Vám garantují skvělou zábavu na sněhu. Je jedno zda velký nebo malý, začátečník nebo profi, zde si prostě přijde na své úplně každý.

Přes místní vrcholek Brandstadl je Scheffau napojeno přímo na lyžařský areál SkiWelt. Šesti- nebo osmisedačková lanovka vás pohodlně zaveze do stanice ve výšce 1 650 m, odkud se vám naskytnou další možnosti. Lehký a středně těžký sjezd do údolí vám umožní cestu zpátky do Scheffau.

O freeridery je postaráno na svahu Salvista a příznivci freestyle se mohou vydovádět ve Snowparku Söll. Ve Westendorfu a Ellmau najdete také snowparky s quarterpipami a jinými skvělými elementy. Skutečný zážitek slibuje také 81 stánků s občerstvením, které se tu v okolí nachází.

Další pozoruhodností v Scheffau je BMW Skimovie Strecke s videozáznamem a měřením času. Zde se natočí celý Váš sjezd od startu až do cíle a později si můžete stáhnout záznam Vaší jízdy a prožít ji tak znovu a znovu.

Pokud jste na zájezdu se svým potomkem, nebo jste sami milovníci pohádek, musíte neprodleně využít zážitkovou kabinovou lanovku v SkiWelt Söll. Například také s jedním z témat "Hans im Glück" je toho hodně co objevovat!

S rozšířením skipasu na Super Ski Card máte dokonce možnost vybrat si z více než 2 750 km sjezdovek a 937 lanovek a vleků ve 22 lyžařských regionech.
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Večerní lyžování Scheffau

Jako všechny lyžařské střediska v Rakousku také SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental má v nabídce noční lyžování. Hned tři střediska nabízí večerní lyžování: Söll, Brixen und Westendorf. SkiWelt Söll je největší lyžařské středisko s možností večerního lyžování v Rakousku! 10 km upravovaných sjezdovek, které jsou rozdělená na pět sjezdů jsou osvětlena až do pozdních večerních hodin. Tři dni v týdnu od středy do soboty mají zimní sportovci v oblasti u lanovky Hochsöll a u sedačkové lanovky Keat a Hexen6er tuto možnost do 21:30 hod. Osvětlená je také fun-area "Hans im Glück" u čtyřmístné sedačkové lanovky. Noční sáňkování u lanovky Hochsöll a také víceré lyžařské chaty rozšiřují noční nabídku. Pro noční lyžování v Söllu je potřeba zakoupit speciální skipas.

Kromě toho je ve Westendorfu každý úterý k dispozici do 21:00 hod. osvětlená 500 m dlouhá sjezdovka u čtyřmístné sedačkové lanovky. U vleku Schusterbühel v Brixenu leží navíc 300 m dlouhá modrá noční sjezdovka, která je osvětlená do 19:00 hod. Také ve Westendorfu a Brixenu je noční lyžování zpoplatněno.

Après ski Scheffau

K après ski láká spousta dobře situovaných, tradičních horských chat, stánků s občerstvením, barů a kaváren v lyžařském areálu nebo v údolí. Oblíbenou adresou je například „Sternbar“ při dolní stanici lanovky Brandstadl. V žádném případě si nenechte ujít noční sáňkování na osvětlené dráze k sáňkování v obcích Ellmau,Going nebo Söll, která zajistí zábavu jak malým, tak i velkým. Pro milovníky metené je chvilka na jedné ze dvou dráh v Scheffau naprostou povinností. Nebo si vychutnejte fascinující a idylickou zimní krajinu okolo Scheffau při romantické procházce, výletu na sněžnicích nebo při uvolňující projížďce v koňském spřežení.

Večer očekávají vaši návštěvu četné restaurace a hospody s domácími i mezinárodními specialitami. V pozdějších nočních hodinách můžete za nočním životem ještě vyrazit do obou sousedních středisek Söll a Ellmau. Kdo si však dopřeje raději luxus, může se vydat za nočním životem do legendárního Kitzbühelu.

Snowpark: Scheffau

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental nabízí hned několik parádních snowparků. Z Scheffau dosáhnete nejlépe "Intersport Kaiserpark" u lanovky Tanzbodenbahn na Hartkeiser. Na Easy Line čekají na začátečníky a lehce pokročilé boxy a trubky, kde si mohou vyzkoušet své první triky. Pro pokročilé a profíky nabízejí Medium Line a Pro Line různé překážky jako třeba boxy, raily a jibbové překážky. Kromě toho se zde nachází kicker line s 5 m velkým skokánkem a 8m velký roller. V parku vlastní chill zóně si můžete mezi jednotlivými kousky hezky odpočinout.

Pokud by Vám to nestačilo, najdete ve SkiWelt další dvě lákadla. Ve "Crazy Kangaroo Parku" u Söllu najdete díky osvětlené ploše 4x týdně Night Session a v "Big Playground" u Westendorfu se nachází mnoho vzrušujících překážek pro všechny dovednostní kategorie. Díky parku Mini Playground na cvičné louce rovněž u Westendorfu a lyžařskému parkouru Hans im Glück u kabinkové lanovky Hans im Glück u Söllu se začátečníkům nabízí široký výběr!

Lyžařské středisko SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska Rakousko

Výsledky testu expertů SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Výsledek testu SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(4,7 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky
Běžecké lyžování & trasy

Další hodnotící kritéria

Après ski
Orientace (plán sjezdovek, informační tabule & značení)
Horské restaurace, chaty & gastronomie
Příjezd & možnosti parkování

Ubytování Scheffau

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžařské středisko Scheffau

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.