Zadejte, prosím, věk dítěte v den nástupu na zájezd:
  • Value is required and can't be empty
Hodnocení zákazníků

Scheffau

82 Počet hodnocení:

95 % Doporučení:

Středisko 9,1
Lyžování 9,2
Informace o běžeckém lyžování
Scheffau
Km běžeckých tras 10 km

Běh na lyžích Scheffau

Okolo Wilder Kaiser vede přibližně 65 km skvěle upravených tras, které budou díky své pestrosti vyhovovat veškerým vašim požadavkům. Tato široce rozvětvená síť vede sluncem hýčkanými údolími a nabízí připojení na tratě u St. Johannu a Kitzbühelu.

Samotný Scheffau má síť tratí o délce přibližně 10 km, vedoucí přes romantickou zimní krajinu a zasněžené lesy. Zvláštním zážitkem je přitom osvětlená a zasněžená trať, na níž se můžete projíždět i večer.

Obzvláště pěknou tratí je také trať z Brixenu do Westendorfu. Brixen má k dispozici dohromady více než 15 km běžeckých tratí, k nimž patří i 4 km dlouhá vysokohorská trasa u Hochbrixenu. A samotné Ellmau disponuje více než 16 km tratí, z nichž nejdelší je 5,5 km dlouhá trať "Kaiserloipe".

Mimoto máte i připojení na 225 km dlouhou trať "Koasaloipe". Třešničkou na dortu je běžecké centrum v Angerberg/Mariastein, které si pro vás připravilo 40 km nejlépe upravovaných tras v klidné poloze, mezi nimiž najdete i jednu noční trasu. Söll se naproti tomu může pyšnit celými 15 km tratí – včetně nádherných panoramatických výhledů!
Pro zvětšení klikněte na plán tras pro běžkaře.

Ubytování Scheffau

Mapa zvětšit

Hledat…

: Běh na lyžích Scheffau

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.