Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci : nedůležité Snowpark : nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři : nedůležité Vleky & lanovky : nedůležité země : libovolné
Běžecké stopy - KM : libovolné Hodnocení zákazníků : libovolné Cena na osobu : libovolné
Rodina & děti : nedůležité Après ski : nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Hodnocení zákazníků

Hinterglemm

181 Počet hodnocení:

95 % Doporučení:

Středisko 8,6
Lyžování 9,1

Snowpark: Nightpark Snowpark Hinterglemm

V novém lyžařském středisku Skicirkus Saalbach-Hinterglemm-Leogang Fieberbrunn najdete hned tři snowparky, které zaručují spoustu pestrosti a sem tam i pořádnou dávku adrenalinu.

Hinterglemm se může pochlubit svým „Nightparkem“ u lanovky Unterschwarzachbahn. Pokud bychom park měli popsat dvěma slovy, volíme „Freestyle Unlimited“! Své triky tu můžete zdokonalovat ve dne v noci (pondělí a sobota do 21:30 hod.) a to na trasách tří stupňů obtížnosti - easy, medium a pro line. Najdete tu překážky typu gap kicker, spine, wallride, rails jako je C-rail o délce 9 m nebo různé bedny, například 22 m dlouhá kombo box.

V Saalbachu na Bernkogelu je pak „Easypark“ se třemi mini skoky a třemi bednami pro začátečníky. Super pro první pokusy na překážkách, než se vydáte do větších parků.

V Leogangu se přímo na kopci Asitz nachází třetí a poslední park „Nitro Snowpark Leogang“, který skýtá spoustu překážek typu corners, big airs, různé trubky a bedny - parádní pro freestyle trénink a zdokonalování. Table se třemi různými seskoky přinese další potěšení. V jib zóně se vyřádí především začátečníci, své první pokusy tu mohou zdokonalovat na jednoduchých bednách. Třešničkou na dortu celého parku je bezplatný přístup na internet, takže se o své zážitky můžete hned podělit s přáteli nebo dokonce s fanoušky. Saalbach-Hinterglemm-Leogang - vyvážené možnosti pro freestyle!

Ve Fieberbrunn najdou milovníci freestylu u střední stanice Streuböden "SunPark", který je jako Easy Park vhodný pro každého. Těšit se tu můžete na 5 kickers, dvě vlnité cesty a čtyři boxy.

K snowparkům se ještě přidávají další 2 freestyle oblasti: ski- a boardercross a funcrossová trať. Jedná se o spojení normální sjezdovky a snowparku, na kterou se dostanete sedačkovou lanovkou Hochalm v Hinterglemmu. Čekají zde na vás různé hrby a boule, ostré zatáčky, malé skoky, rampy a další zábavné prvky, které se postarají o dostatek zábavy. Díky tomu se z Lyžařského cirkusu stal v poslední době také freestyle cirkus.

Ubytování Hinterglemm

Mapa zvětšit

Hledat…
: Snowpark Hinterglemm
Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.