Zadejte, prosím, věk dítěte v den nástupu na zájezd:
  • Value is required and can't be empty
Hodnocení zákazníků

Oberau

368 Počet hodnocení:

97 % Doporučení:

Středisko 8,6
Lyžování 8,7
Informace k lyžařskému středisku
Ski Juwel
Nejvyšší bod: 2 025 m
Nejnižší bod: 690 m
Výška vesnice: 936 m
Vleků celkem: 45
Kotvové vleky: 29
Sedačkové lanovky: 7
Kabinkové lanovky: 9
Sjezdovek celkem: 93 km
Sjezdovky:
26 km
Sjezdovky:
54 km
Sjezdovky:
13 km
Lyžařské trasy: 16 km

Lyžařské středisko Ski Juwel

Lyžařské středisko Ski Juwel

Díky sloučení lyžařských středisek Wildschönau a Alpbachtal prostřednictvím v roce 2012 vybudované lanovky si můžete zajezdit na parádních 109 km sjezdovek (v případě spotovní jízdy dokonce 145 km), ke kterým obdržíte přístup se zbrusu novým skipasem „Ski Juwel“. Celkem máte přístup do areálů Markbachjoch/Lanerköpfl, Oberau, Thierbach, Schatzberg, Kramsach, Reither Kogel a Wiedersberger Horn. Dopravu na sjezdovky jistí 45 možností nástupů ve výšce od 690 a 2 025 m n.m.! Pestré sjezdy všech stupňů obtížnosti se postarají o to, aby si zde přišel na své úplně každý, od začátečníků až po experty.

Děti se budou jistě těšit do klubu Bobo’s Kinderclub! Pro rodiny s dětmi se hodí zejména Schatzberg nebo Reither Kogel. Zde máte možnost si v sezóně 16/17 zkusit sjezd obřího slalomu Eva-Maria Brem u Reither Kogel, kde Vám bude také změřena Vaše rychlost! Zatímco ambiciózní lyžaře budou lákat sjezdy na Markbachjochu a Lanerköpflu, stejně jako oblasti s hlubokým sněhem vhodné i pro freeriding a celkem 16 označených lyžařských tůr.

Pestrá nabídka sjezdovek je díky bezplatnému skibusu pohodlně dostupná každému. Ani na snowboardisty zde nezapomněli, ti se můžou vyřádit ve snowparku u Wiedersberger Hornu, funparku na Schatzbergu nebo v Race 'n' Boarder Arena v Niederau, které se postarají o dostatek zábavy a adrenalinu.

Chcete okamžitě sdílet své nejnovější fotky se svými nejbližšími nebo se domluvit na après ski? S 25 hot spoty rozprostřenými po lyžařském středisku to není žádný problém. Zde můžete využít nabídky bezplatného připojení na Wi-Fi.

Se skipasem SuperSkiCard (lyžařský region) zažijete ještě větší požitek z jízdy: s tímto skipasem zažijete opravdu lyžování bez hranic v 22 lyžařských regionech v Tirolsku a Salzbursku s 938 lanovkami a vleky na 2 750 kilometrech sjezdovek!
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Večerní lyžování Oberau

Kdo by si rád užil lyžování i v noci, , ten najde v lyžařském středisku Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau jedno z nejlepších lyžařských středisek s možností večerního lyžování v Rakousku. U Reither Kogel in Reith najdete osvětlené sjezdovky v celkové délce asi 6 km. Každý pátek a sobotu v čase 18.30 až 21.15 hod jsou v provozu lanovka Reitherkogel, jižní vlek a vlek Brandach k večernímu lyžování. Kromě toho mají lyžaři vždy v úterý ve stejný čas k dispozici sjezd vhodný pro rodiny s dětmi, který je osvětlený a ideální pro večerní lyžování. Vleky jsou v tomto čase uzavřeny. V blízkosti Oberau ve Wildschönau si můžete ve středy a čtvrtky mezi 19.30 a 21 hod. kromě toho užít v Roggenboden možnosti nočního lyžování a sáňkování na dvou prostorných a zasněžených sjezdovkách. Lístky k večernímu lyžování v Reith a Roggenboden je možné také zakoupit na místě.

Après ski Oberau

Oberau je báječným výchozím bodem pro lyžaře, které chtějí být aktivní a zároveň si i tělesně odpočinout. Přesto je tu i ve večerních hodinách o skvělou zábavu postaráno. Útulné bary, hostince a restaurace lákají na pohodové posezení a poklábosení s přáteli.

Pro sezonu 2016/2017 se můžou milovníci zimních sportů v Markbachjochu těšit na nabídku hospůdek v Norderbergalmu. Vychutnat si zde můžete jak horké tak osvěžijící nápoje a příjemně se zde i občerstvit.

Kdo se však après ski nechce zříct nebo potřebuje větší výběr, ten se dostane linkou „Nightliner“ pohodlně do ostatní středisek ve Wildschönau. Dobrou adresou je například „Bobo's-Heustadl“ nebo „Schnapshütte“ přímo vedle dolní stanice lanovky Markbachjochbahn nebo bar „Gruttn Stadl“ hned vedle lanovky Schatzbergbahn.

Pokud jste ještě plní elánu a za celý den jste se nestihli nasytit sportu, pak se vydejte do Roggenbodenu. Zde se pravidelně koná noční sáňkování a lyžování.

Patříte do skupiny romantiků? Pak po setmění vyzkoušejte jízdu „vláčkem touláčkem“ skrze tajuplnou rokli s procházkou s pochodněmi a se svařákem. Jedinečným zážitkem jsou také projížďky koňským spřežením napříč Wildschöau, na to zaručeně dlouho nezapomenete!

Snowpark: Oberau

Lyžařské středisko Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau přesvědčí nejen krásnými sjezdy, jméno si udělalo i co se freestyle týče. Na Schatzbergu u vleku Thalerkogllift najdete snowpark vhodný pro začátečníky a profíky. V parku Family Snowpark Wildschönau jsou začátečníkům k dispozici dvě bedny, skokánek o délce 6 m a vlny. Zdá se vám to nudné? Pak pro Vás budou větší varianty to pravé. Vyzkoušejte 8 m dlouhé straight boxy, curved boxy nebo kinked boxy. Ty už vám krev v žilách rozproudí. Pro perfektní doplnění výbavy překážek tu své místo zaujaly i 90 m dlouhá U-rampa a skokánek s platformou o 14 m! Family Snowpark Wildschönau si zakládá zejména na tom, aby si tu lidé užili pohodu a vychutnali si společnost stejně naladěných sportovců.

Další park, Snowpark Alpbachtal s easy line a skokánky a bednami pro pokročilé se nachází na Wiedersbergerhornu. Park je rovněž vhodný pro rodiny a začátečníky.

Kdo hledá naditou dávku adrenalinu, ten ať se okamžitě odebere do „race `n` boarder area“ na svahu Tennladenhang, kde se začala psát již jedna či ona závodní kariéra. Máte chuť? Pak není nic lepšího než zamířit do míst, kde si podávají ruce začátečníci s profesionály! Najdete zde mimo jiné závodní trať, zónu pro carving a obří slalomovou dráhu.

Lyžařské středisko Ski Juwel není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska Rakousko

Výsledky testu expertů Ski Juwel

Výsledek testu Ski Juwel se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(4,2 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky
Běžecké lyžování & trasy

Další hodnotící kritéria

Après ski
Orientace (plán sjezdovek, informační tabule & značení)
Horské restaurace, chaty & gastronomie
Příjezd & možnosti parkování

Ubytování Oberau

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžařské středisko Oberau

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.