Zadejte, prosím, věk dítěte v den nástupu na zájezd:
  • Value is required and can't be empty
Hodnocení zákazníků

Neustift

689 Počet hodnocení:

94 % Doporučení:

Středisko 8,4
Lyžování 9,2
Informace k lyžařskému středisku
Ledovec Stubai
Nejvyšší bod: 3 212 m
Nejnižší bod: 1 750 m
Výška vesnice: 994 m
Vleků celkem: 26
Kotvové vleky: 14
Sedačkové lanovky: 7
Kabinkové lanovky: 5
Sjezdovek celkem: 65 km
Sjezdovky:
25 km
Sjezdovky:
15 km
Sjezdovky:
25 km

Lyžování Neustift – poklad zimní královny!

Neustift

V samém srdci Stubaiského údolí se nachází Neustift, živé středisko zimních sportů. Vleky na vrcholku Elfer, lyžařská oblast Schlick 2000 u Fulpmes a nedaleký ledovec Stubaier Gletscher vytvářejí z Neustiftu ráj pro milovníky zimních sportů. Stubaier Gletscher je známý svými znamenitě upravenými sjezdovkami, hlubokým sněhem, funparkem a závodní tratí vytvářejí z Neustiftu a celého Stubaiského údolí zimní eldorádo prvotřídní kvality.

I po celodenním lyžování nabízí Neustift širokou škálu možností a pro après ski je to prvotřídní místo. Za zábavou do barů, hospůdek a diskoték, za relaxací do rekreačního střediska s krytým bazénem a saunou a za požitkem do útulné kavárny či restaurace to nebude daleko. Kromě toho můžete využít i kluziště či kuželnu pro více zábavy po lyžovacím dni.

Stubaital

Štubajské údolí je synonymem jistoty sněhu, ryzí zábavy a navíc patří k nejkrásnějším vysokohorským údolím v Tyrolsku, zachovávající si původní a zároveň moderní ráz. Jako největší ledovcové lyžařské středisko Rakouska nabízí naprostou záruku sněhu a neomezenou zábavu na 147 km dlouhých sjezdovkách, ve výšce až 3 210 metrů! Vedle sjezdovek disponuje ledovec 2 km dlouhou trasou pro běžkaře, ledovcovou lezeckou stěnou a možnostmi pěších výletů po okolí. A co se týče možností après ski nabízejí města ve Štubajském údolí širokou škálu možností, které se podle chuti a nálady dají využít k odpočinku!

Doprava Neustift

  • vlakem: Innsbruck (cca 25 km)
  • letecky: Innsbruck (cca 25 km), Salcburk (cca 175 km), Mnichov (cca 225 km)

Ubytování Neustift

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžování Neustift

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.