Zadejte, prosím, věk dítěte v den nástupu na zájezd:
  • Value is required and can't be empty
Hodnocení zákazníků

Mühlbach am Hochkönig

340 Počet hodnocení:

98 % Doporučení:

Středisko 8,7
Lyžování 9,3
Informace k lyžařskému středisku
Hochkönig
Nejvyšší bod: 1 900 m
Nejnižší bod: 800 m
Výška vesnice: 860 m
Vleků celkem: 36
Kotvové vleky: 21
Sedačkové lanovky: 8
Kabinkové lanovky: 7
Sjezdovek celkem: 120 km
Sjezdovky:
52 km
Sjezdovky:
41 km
Sjezdovky:
27 km
Lyžařské trasy: 8 km
Mapa sjezdovek

Lyžování Mühlbach am Hochkönig - zimní ráj se zárukou sněhu!

Mühlbach am Hochkönig

Velmi tradiční horská vesnička Mühlbach am Hochkönig se nachází v nadmořské výšce 860 m v centru Salcburska. Zimní dovolenou v Mühlbachu nejlépe popisuje jednak pohostinnost, ale i dech beroucí horské panorama. Na úpatí vrcholu Hochkönig zažijete nádhernou dovolenou, při níž načerpáte novou sílu do dalších dní. 120 km širokých, nejlépe upravovaných sjezdovek a širokou nabídku aktivit pro volný čas, které lze vedle svahů využít, činí z Mühlbachu neuvěřitelně pestrý rekreační region.

Kulturním zážitkem je památník Buwi-Bradl, který připomíná mühlbacherského skokana na lyžích Josepha Brandla, který jako první člověk přeletěl hranici 100 m a „Florale Bergschuh“, který se svou výškou 1 400 m patří k největším v celé Evropě a leží v sedle Dientner - jde opravdu o obrovskou botu z hlíny a květin.

Hochkönig - Ski amadé

Impozantní horský masív Hochkönig v Salcbursku je známý pro svá pestrá a vysoce moderní lyžařská střediska a zároveň skýtá i několik tradičních a romantických vesniček, které vyzařují klid a pohodu a patří beze sporu k těm nejpěknějším v celých Alpách. Do Salcburku je to navíc co by kamenem dohodil, ideální příležitost pro denní výlet. Přijeďte se podívat a vychutnejte si tento sněhu jistý region k nohám majestátního Hochkönigu (2 941 m) a zažijte nezapomenutelnou lyžařskou dovolenou s celou vaší rodinou! Jste-li ambiciózní lyžař a potrpíte si na sportovní výzvy, jste tu také na správném místě. „Ski amadé“ skýtá 760 km sjezdovek, už jen při pomyšlení na pestrou paletu možností si nejeden zimní sportovec poskočí radostí!

Doprava Mühlbach am Hochkönig

  • vlakem: Bischofshofen (cca 15 km), Saalfelden am Steinernen Meer (cca 30 km)
  • letecky: Salcburk (cca 65 km), Innsbruck (cca 170 km), Klagenfurt (cca 190 km), Mnichov (cca 235 km)