Zadejte, prosím, věk dítěte v den nástupu na zájezd:
  • Value is required and can't be empty
Hodnocení zákazníků

Maria Alm

280 Počet hodnocení:

98 % Doporučení:

Středisko 8,8
Lyžování 9,1
Informace k lyžařskému středisku
Hochkönig
Nejvyšší bod: 1 900 m
Nejnižší bod: 800 m
Výška vesnice: 802 m
Vleků celkem: 36
Kotvové vleky: 21
Sedačkové lanovky: 8
Kabinkové lanovky: 7
Sjezdovek celkem: 120 km
Sjezdovky:
52 km
Sjezdovky:
41 km
Sjezdovky:
27 km
Lyžařské trasy: 8 km
Mapa sjezdovek

Lyžování Maria Alm – ráj lyžování v krásném okolí!

Maria Alm

Oblíbené prázdninové středisko Maria Alm je obklopeno pohořím Steinernes Meer, což v překladu neznamená nic jiného, než „Kamenné moře“ a impozantním horským masívem Hochkönig - kombinace horské idyly a tohoto panorama sebere dech ne jednomu vášnivému milovníku hor. Místečko jako z pohádky! Spolu s horskými vesnicemi Hinterthal, Dienten a Mühlbach tvoří Maria Alm obrovskou lyžařskou houpačku se sluncem zalitými a sněhu jistými svahy. Krásnou horskou krajinu a zdravé horské podnebí si můžete užívat aktivně i nerušeně. Obraz původního jádra střediska Maria Alm je charakterizován symbolem vesnice – pěkným poutním kostelem. Lyžařské středisko Hochkönig je se svými nabídkami vhodným zimním cílem především pro rodiny s dětmi. Různorodé nabídky sjezdovek s jednoduchými až středně těžkými sjezdy, které mají 112 km můžete obdivovat díky skipasu "Ski amadé". Také pokročilí lyžaře si přijdou na své. Kromě lyžařským možností tady máte k dispozici také běžkařské stopy v různých stupních obtížnosti, které vás lákají na příjemné výlety v božské přírodě.

Také večer se v Maria Alm nudit nebudete - mnoho barů jako třeba "Dorfstadl" přímo láká k zakončení dne na lyžích. Zažít tu ale můžete i mnoho dalších aktivit, které Vás zpestří dovolenou, i poku hledáte spíše klid.

Hochkönig - Ski amadé

Impozantní horský masív Hochkönig v Salcbursku je známý pro svá pestrá a vysoce moderní lyžařská střediska a zároveň skýtá i několik tradičních a romantických vesniček, které vyzařují klid a pohodu a patří beze sporu k těm nejpěknějším v celých Alpách. Do Salcburku je to navíc co by kamenem dohodil, ideální příležitost pro denní výlet. Přijeďte se podívat a vychutnejte si tento sněhu jistý region k nohám majestátního Hochkönigu (2 941 m) a zažijte nezapomenutelnou lyžařskou dovolenou s celou vaší rodinou! Jste-li ambiciózní lyžař a potrpíte si na sportovní výzvy, jste tu také na správném místě. „Ski amadé“ skýtá 760 km sjezdovek, už jen při pomyšlení na pestrou paletu možností si nejeden zimní sportovec poskočí radostí!

Doprava Maria Alm

  • vlakem: Saalfelden am Steinernen Meer (cca 5 km), Bischoshofen (cca 35 km)
  • letecky: Salcburk (cca 70 km), Innsbruck (cca 150 km), Mnichov (cca 200 km)

Ubytování Maria Alm

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžování Maria Alm

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.