Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci : nedůležité Snowpark : nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři : nedůležité Vleky & lanovky : nedůležité země : libovolné
Běžecké stopy - KM : libovolné Hodnocení zákazníků : libovolné Cena na osobu : libovolné
Rodina & děti : nedůležité Après ski : nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Hodnocení zákazníků

Ischgl

851 Počet hodnocení:

97 % Doporučení:

Středisko 9,3
Lyžování 9,6

Après ski Ischgl

Ischgl je známý pro bujaré après ski a se svou nabídkou pro noční život se nemusí schovávat za žádnou metropolí téhle země! Četné horské chaty vás zvou na zasloužený drink po náročném dni stráveném na sjezdovce. Epicentrem zábavy po lyžování je bez pochyby bujará après ski párty, která se každý den koná v proslulém podniku "Kuhstall". Také v baru ''Trofana-Alm'' nebo "Niki’s Stadl" se můžete dosyta bavit. Podstatně klidnější atmosféra panuje v příjemných kavárnách, kde si můžete v klidu vychutnat kávu nebo lahodné kakao. Co se týče diskoték je na Ischglu známá "Madlein-Pacha", kde se pravidelně koná divoká show. Absolutním vrcholem je každoroční open-air-koncert, který se koná 1. května na Idalp, kde vystupovaly již takové hvězdy jako Tina Turner, Elton John, Bon Jovi, Sting, Pink, Wir Sind Helden a Bob Dylan. Vedle toho se v Sivretta-Center konají různé akce od vernisáží přes koncerty až po divadelní představení či kino. Jedinečným zážitkem je sáňkařská dráha o délce 7 km a celkovém převýšení 950 m. Kdo si chce po dlouhém a náročném dni na sjezdovce odpočinout a relaxovat, přijde si jistě na své v aqua parku se saunou, soláriem a masážemi. Pure Life!.

Kuriózní a kontroverzní: další zákaz chození v lyžácích v středisku Ischgl! Ve večerních hodinách se nedoporučuje chodit v lyžácích. Neboť od 20 hod večer do 6 hod ráno není dovoleno chodit v Ischglu v lyžácích. Způsobuje to totiž nejen hluk a také nebezpečné situace. Pokud nebude zákaz respektován můžete obdržet pokutu za rušení nočního klidu. Reakce jsou ovšem na toto ustanovení různorodé a setkávají se jak už s pochopením tak také s neporozuměním.

Ubytování Ischgl

Mapa zvětšit

Hledat…
: Après ski Ischgl
Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.