Zadejte, prosím, věk dítěte v den nástupu na zájezd:
  • Value is required and can't be empty
Hodnocení zákazníků

Altenmarkt

201 Počet hodnocení:

97 % Doporučení:

Středisko 9,0
Lyžování 9,4
Informace k lyžařskému středisku
Salzburger Sportwelt
Nejvyšší bod: 2 188 m
Nejnižší bod: 600 m
Výška vesnice: 842 m
Vleků celkem: 94
Kotvové vleky: 38
Sedačkové lanovky: 35
Kabinkové lanovky: 21
Sjezdovek celkem: 240 km
Sjezdovky:
102 km
Sjezdovky:
126 km
Sjezdovky:
12 km

Lyžování Altenmarkt - užijte si nekonečného Ski amadé!

Altenmarkt

V samotném srdci lyžařského regionu Salzburger Sportwelt, uprostřed malebné krajiny a ve výšce 842 m n.m. najdete Altenmarkt, idylickou vísku s pěknými kostely a kapličkami. Již několikrát byl Altenmarkt dějištěm různých zimních sportovních akcí, mimo jiné MS ve freestylu a Světového poháru ve sjezdovém lyžování. Do tohoto skvělého lyžařského střediska se dá vstoupit přes lyžařskou houpačku Radstadt-Altenmarkt.

Po pestrém dni stráveném na sjezdovce vás očekává i rozmanitý program pro volný čas. Milovníci nakupování zde najdou díky skvělé infrastruktuře mnoho malých krámků a butiků, které lákají k prožití pestrého odpoledne. Sportovní fanoušci by rozhodně měli otestovat místní sáňkařskou dráhu nebo se mohou nechat okouzlit okolní krajinou. Pohodlnější povahy naopak jistě ocení chvíle klidu v útulné horské chatě a nechají den odeznít u skleničky s přáteli.

Salzburger Sportwelt - Ski amadé

Lyžařský region "Ski amadé" je měřítkem kvality zimních středisek a centrem proslulého "Ski amadé". Sám slavný mistr světa v lyžování, Hermann Maier, zde vyrůstal. Střediska patřící k Salcburskému světu sportu zkrátka dokázali sloučit ideální kombinaci bujaré atmosféry a příjemného šarmu horských vesniček. Lze si tak užít jak skvělého lyžování tak i chatařské idylky s naprosto vlastním šarmem. Všechna střediska jsou propojena bezplatným skibusem. Ať malí či velcí, mladí či starší – na každého zde čekají nezapomenutelné zimní zážitky. Sloučením pěti středisek vznikl nový a téměř bezkonkurenční ráj pro milovníky zimních sportů – zde zkrátka nezůstanou žádná přání nesplněna.

Doprava Altenmarkt

  • vlakem: Altenmarkt (ve středisku), Eben im Pongau (cca 5 km), Bischofshofen (cca 25 km)
  • letecky: Salcburk (cca 70 km), Mnichov (cca 200 km), Innsbruck (cca 220)

Ubytování Altenmarkt

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžování Altenmarkt

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.