Après ski v Rakousku - zábava bez konce

Pro mnohé milovníky zimních sportů patří pořádná dávka zábavy k zimní dovolené stejně jako prašan na sjezdovce. Po odepnutí lyží to znamená vydat se k nejbližšímu baru a slavit, tančit a pořádně se bavit! Především Rakousko bylo, je a bude zemí, která láká fanoušky zábavy z celého světa svou nabídkou nezapomenutelné party. Pochutnat si přitom lze na místních specialitách jako jsou například "Käsespätzle" a "Kaiserschmarrn" nebo lahodných nápojích a koktejlech jako například "Lumumba". Večer se zábava přesouvá do četných horských chatek, sněžných barů a diskoték, kde Vás rozehřeje DJ se šlágry a party hudbou. nalákali jsme Vás? Prohlídněte si naši nabídku v après-ki hotspotech!

Après ski v Rakousku - zábava bez konce
Après ski v Rakousku - zábava bez konce

Kam vyrazit v Rakousku za après-ski?

Rakousko je jednou z nejoblíbenějších zemí pro milovníky zimních sportů. To není žádné překvapení! Najdete tu vše, po čem by lyžaři jen mohli zatoužit: nespočet lyžařských středisek, sjezdovky všech úrovní a nejlegendárnější après-ski party v celých Alpách. Ischgl, Sölden, Saalbach, Kitzbühel, St. Anton nebo Mayrhofen je jen pár příkladů středisek, kde si po dnu na sjezdovce ještě můžete užít pořádného après-ski. Právě tady máme mnoho ubytování všeho druhu: ať už All Inclusive, s polopenzí nebo s vlastním stravováním, určitě najdete ten pravý hotel pro Vaši příští zimní dovolenou s après-ski.

Proč après-ski v Rakousku?

Rakousko a především Tyrolsko nabízí mnoho možností, pokud jde o après-ski. Ať už dáváte přednost divoké party ve venkovním baru nebo exkluzivní party s vybranými hosty, v Rakousku najdete après-ski party ve všech dimenzích. Kromě toho díky takové après-ski party poznáte spoustu nových lidí a užijete si zábavy o zimní dovolené i po lyžování.

Na co si u après-ski zimní dovolené dávat pozor?

Pokud jste se rozhodli pro lyžařský zájezd ve středisku s après-ski, měli byste tento parametr zadat už při vyhledávání odpovídajícího ubytování. Využijte jednoduše ve filtru možnost „après-ski“ a obdržíte jen ty nabídky, kde s après-ski party nepřijdete zkrátka. Na tomto místě si ale dovolíme jedno malé upozornění: alkohol na sjezdovku nepatří! Proto jej, prosím, v průběhu lyžování nekonzumujte a neohrožujte tak ostatní lyžaře na svahu. Vezměte pojmenování „après-ski“ doslova a začněte s ním až po lyžování. Na úspěšnou dovolenou na lyžích!