Zadejte, prosím, věk dítěte v den nástupu na zájezd:
  • Value is required and can't be empty
Hodnocení zákazníků

Sklářská Poruba

45 Počet hodnocení:

88 % Doporučení:

Středisko 8,2
Lyžování 7,2
Informace k lyžařskému středisku
Sklářská Poruba
Nejvyšší bod: 1 362 m
Nejnižší bod: 707 m
Výška vesnice: 886 m
Vleků celkem: 8
Kotvové vleky: 5
Sedačkové lanovky: 3
Kabinkové lanovky: 0
Sjezdovek celkem: 12 km
Sjezdovky:
3,5 km
Sjezdovky:
6,5 km
Sjezdovky:
2 km

Lyžařské středisko Sklářská Poruba

Lyžařské středisko Sklářská Poruba

Jedno z nejatraktivnějších a nejoblíbenějších středisek v Polsku najdete ve Sklářské Porubě. Navzdory spíše nižší poloze asi 1 362 m (vrchol Szrenica), panují v regionu v důsledku specifického mikroklimatu takové sněhové podmínky jako v Alpách ve výšce 2 000 m. Středisko je rozděleno do dvou částí. V místní oblasti se nachází spíše jednoduché a kratší sjezdovky, které jsou vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Na Szrenici na vás čeká celkem 12 km sjezdovek s jednoduchými až středně obtížnými sjezdovkami. Na nejdelším sjezdu „Lolobrygida“ (4 400 m) je překonán výškový rozdíl 637 m.
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Večerní lyžování Sklářská Poruba

Stejně tak jako mnoho lyžařských regionů v Polsku, i rodinné lyžařské středisko Sklářská Poruba v Krkonoších nabízí oblíbené noční lyžování. Lyžařské středisko s možností nočního lyžování leží v dolním areálu sjezdovek u hory Jínonoš (Szrenica, 1 362 m) a díky modré sjezdovce zaručuje noční lyžařské vyžití pro celou rodinu. Široký a 1,6 km dlouhý osvětlený sjezd do údolí „Puchatek“ č. 4 vede až k údolní stanici. Sjezdovka je otevřena denně od 18.00 do 22.00 a během této doby je v provozu dvoumístná sedačková lanovka „Szrenica I“. Osvětlená sjezdovka může být uměle zasněžena a nabízí tak nevšední lyžařský zážitek pro děti i dospělé. Při velkém návalu a při dostatečném zasněžení otevírá lyžařské středisko Sklářská Poruba i další sjezdovky pro uměle osvětlené jízdy.

Après ski Sklářská Poruba

Vedle zábavy na sjezdovkách je okolí Sklářské Poruby známé také jako nejlepší oblast běžeckého lyžování. Nebo můžete objevovat třpytivou zimní krajinu ve stínu Krkonoš při horské túře. Po dni plném zážitků si můžete užívat polskou kuchyni v jedné z mnoha restaurací a hostinců.

Snowpark: Snowpark Sklářská Poruba

V tomto lyžařském středisku bohužel žádný snowpark není! Spektakulární snowparky v Polsku však najdete ve středisku Zakopane!

Lyžařské středisko Sklářská Poruba není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska Polsko

Výsledky testu expertů Sklářská Poruba

Výsledek testu Sklářská Poruba se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(2,5 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky

Další hodnotící kritéria

Après ski

Ubytování Sklářská Poruba

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžařské středisko Sklářská Poruba

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.