Zimní dovolená pro lyžaře požitkáře

Určitě Vám na tomto místě nemusíme nic sálodlouze vysvětlovat, protože už s velkou pravděpodobností máte se zimními sporty a lyžařskými středisky bohatou zkušenost. Nicméně pokud byste se rozhodli vyzkoušet něco nového nebo hledáte inspiraci pro zimní dovolenou, doufáme, že Vám našimi návrhy výběr dovolené pro rekreační lyžaře a seniory zpříjemníme, jak jen to bude možné. Nároky na zimní dovolenou se v průběhu let přeci jen mění.

Zimní dovolená pro lyžaře požitkáře
Zimní dovolená pro lyžaře požitkáře

Správné lyžařské středisko pro rekreační lyžaře a seniory

Místo přeplněných center lyžování se můžete vypravit také do menšího lyžařského střediska, kde z chat nahlas nezní techno hudba. Místo toho si tu užijete klid, krásný výhled, široké sjezdovky, výborné jídlo a pro zpestření třeba i idylickou procházku ve sněžnicích – dovolená má být nakonec také odpočinek. Kromě těchto předpokladů Vám nabízí naše nabídky pro seniory a rekreační lyžaře především kvalitní ubytování s vybraným komfortem jako například nabídky salónu krásy a wellnesss. Zároveň bereme u našich lyžařských zájezdů pro zkušené nadšence zimních sportů v potaz i fakt, aby ve středisku byla možná také třeba příjemná procházka s nákupy nebo dostatečná nabídka výtečné gastronomie. Tomu se říká zimní dovolená s chutí od lyžařských expertů pro lyžařské experty!

Čistá relaxace a odpočinek

Máte už dost známých rušných lyžařských středisek jako Ischgl, Sölden atd.? Hledáte středisko, kde si budete moci v klidu užít jak den na sjezdovce, tak i jeho závěr a to bez toho, aniž byste byli úplně odříznutí od okolního světa? To je absolutně pochopitelné, nakonec après-ski po lyžování (už) není to pravé pro každého. Ať už v Rakousku, Itálii, Německu nebo ve Švýcarsku – u nás najdete určitě to správné lyžařské středisko pro Vás. Co byste řekli například na Bad Hindelang a jeho nesrovnatelně čistý vzduch? Nebo Hochpustertalu, kde je kladen důraz nejen na zážitek z lyžování, ale také z kulinářských specialit? Ať se rozhodnete pro cokoli, lyžařský zájezd v seniorském věku se vyplatí vždy!

Lyžařské zájezdy pro seniory: na co dávat pozor

Na naší stránce máte možnost využít různých funkcí vyhledávacího filtru. Je pro Vás během lyžařského zájezdu důležitá například široká wellness nabídka? Tak zaklikněte ve filtru „wellness“. Nebo byste rádi cestovali jako parta seniorů? Tak nezapomeňte zadat před vyhledáváním počet osob. Ať už dáváte přednost čemukoli, uvidíte, že u nás určitě něco najdete.