Jarní prázdniny 2022

Jarní prázdniny se blíží a ty se samozřejmě neobejdou bez rodinného lyžování! Ať už chcete zůstat doma nebo se podívat za hranice, či vyzkoušet nějaká exotičtější lyžařská střediska - výběr zajímavých nabídek s příznivými cenami je velký!

Pomocí funkce vyhledávaní najdete hodně nabídek pro jarní prázdniny 2022. Neváhejte a zajistěte si nejlepší ubytování za nejlepší cenu.

Jarní prázdniny 2022
Jarní prázdniny 2022

Jarní prázdniny jsou perfektní dobou na lyžařskou dovolenou.

Lyžařská dovolená je nejlepší právě v době prázdnin: volné dny a hurá do hor. Rodiče tak stráví školní prázdniny s dětmi na sněhu a na čerstvém vzduchu. Nezáleží na tom, či Rakousko, Francie, Itálie nebo Německo, máme pro Vás připravených hodně cílů, kde můžete strávit perfektní zimní dovolenou. Jarní prázdniny jsou většinou bohaté na sníh a často také na slunečné louče. Chamrousse je díky své poloze střediskem bohatým na sníh také v době jarních prázdnin. Zde si přijdou na své děti a stejně tak i dospělí. K dispozici je zde dětský funkpark nebo také snowpark. Chtěli by jste raději strávit dovolenou v Itálii? Poté se podívejte na naše stránky a vyberte si z nabídek v Livignu nebo jiných střediscích v Italských Alpách. Také ve středisku Zillertal Arena nebo např. v německých střediscích jako Zugspitze, stráví rodiny s dětmi nebo skupiny, stejně jako ti, kteří rádi tráví dovolenou osamotě, tú pravou lyžařskou dovolenou.

Prázdniny s rodinou na svahu.

Skoušejí Vaše děti poprvé lyžovat? Pak máme pro Vás tip na středisko vhodné především pro začátečníky. V lyžařském regionu Zillertal naleznete ne jenom hodně modrých sjezdovek, které patří k tím nejlehčím, stejně také hodně ubytovaní, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Zároveň vhodným střediskem pro rodiny je také středisko Kitzbühel. Zde naleznete také hodně sjezdovek, které jsou vhodné právě pro začátečníky. S lanovkou 3S-Bahn získáte díky prosklené podlaze úplně jiný pohled na svět. Také Francouzko má co nabídnout. Ve Val d’Isère je středisko jisté na sníh a zároveň je to vesnička z nádechem minulosti ze 16. st., kde si můžete užít dni také mimo sjezdovku.

Jarní prázdniny pro milovníky party a pro aktivní lyžaře.

Chcete strávit jarní prázdniny aktivně? Pak je Öztal v Tyrolsku tím pravým střediskem pro Vás! V Söldenu máte sjezdovky všech stupňů obtížnosti, turistické stezky, stejně jako volnočasovou arénu, party na saních a noční lyžování. Legendární après ski metropole Vám nabízí odpolední a večerní "Highlife" a hodně party. V největším propojeným středisku světa Les 3 Vallées ve Francii, se nudit určitě nebudete: hodně nabídek après ski, noční sáňkování, bowlingové centrum nebo projížďky na sněhovém skútru. Zde si užijete určitě hodně zábavy.