Zadejte, prosím, věk dítěte v den nástupu na zájezd:
  • Value is required and can't be empty
Hodnocení zákazníků

Wolkenstein

70 Počet hodnocení:

99 % Doporučení:

Středisko 9,7
Lyžování 9,8
Informace k lyžařskému středisku
Val Gardena/Alpe di Siusi
Nejvyšší bod: 2 518 m
Nejnižší bod: 1 236 m
Výška vesnice: 1 563 m
Vleků celkem: 85
Kotvové vleky: 29
Sedačkové lanovky: 42
Kabinkové lanovky: 14
Sjezdovek celkem: 175 km
Sjezdovky:
52 km
Sjezdovky:
105 km
Sjezdovky:
18 km

Lyžování Wolkenstein - požitek z dovolené na Sella Rondě!

Wolkenstein

Wolkenstein se nachází na výšce 1 563 m, obklopen jedinečnou horskou kulisou Dolomit. Velmi sportovní středisko je jedním z turistických míst v oblasti Alp a patří k jednomu z nejoblíbenějších středisek ve Val Gardeně. Vášniví lyžaři a zastánci prken si poskočí radostí při zdolání proslulé Sella Rondy a i vyznavači běžeckého lyžování si na trase z Wolkensteinu do osamělého Langentalu přijdou zcela na své. Jedinečná pozice Wolkensteinu dokonce kolikrát umožňuje i sjezd až k hotelu a tím nechá večer v klidu doznít.

O skvělý zážitek se postarají prvotřídní restaurace! Kdo po dni stráveném na sjezdovkách ještě nemá dost, ten se může vesele bavit až do rána v nejrůznějších après ski barech a na diskotékách.

Val Gardena

Val Gardena je obklopena jednou z nejpozoruhodnějších horských kulis Alp. Skupina vrcholků Sella (3 152 m) a Langkofelu (3 181) tvoří neobyčejné panorama Dolomit. Zde na vás čekají vedle strmých svahů i slunečná údolí a stráně. Val Gardena patří k „Dolomiti Superski“, tento skipas spojuje dohromady 12 lyžařských středisek s celkem 1 200 kilometry sjezdovek a zaručuje rozmanitý požitek z lyžování.

Nejsladší třešničkou na dortu je přitom Sella Ronda, světoznámý lyžařský okruh v Alpách! Příjemná městečka s vynikající kuchyní a pestrou nabídkou aktivit pro volný čas zaručují nezapomenutelnou dovolenou. Kdo má pak večer ještě dost sil, může se bavit při après ski v jedné z mnoha horských chat, barů či na diskotéce.

Doprava Wolkenstein

  • vlakem: Waidbruck (cca 20 km), Klausen (cca 30 km), Bolzano (cca 80 km)
  • letecky: Innsbruck (cca 130 km), Verona (cca 205 km)

Ubytování Wolkenstein

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžování Wolkenstein

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.