Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci : nedůležité Snowpark : nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři : nedůležité Vleky & lanovky : nedůležité země : libovolné
Běžecké stopy - KM : libovolné Hodnocení zákazníků : libovolné Cena na osobu : libovolné
Rodina & děti : nedůležité Après ski : nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Hodnocení zákazníků

Cavalese

93 Počet hodnocení:

93 % Doporučení:

Středisko 8,8
Lyžování 9,2

Après ski Cavalese

Ve Val di Fiemme se odehrává après ski v klidnějším duchu. Přesto se zde můžete odebrat do tradiční horské chaty a vychutnat si poslední sluneční paprsky, stejně jako malebnou krajinu či den uzavřít nějakou tradiční specialitou hned na sjezdovce a v pozdějších večerních hodinách se odebrat do jednoho z podniků s pohodovou párty náladičkou. Také ve středisku na vás čekají četné restaurace s typickou kuchyní. V Cavalese se na vaší návštěvu těší několik restaurací, aby vás mohly rozmazlit svými místními nebo mezinárodními specialitami a pestrý výběr barů a a hospůdek, které slibují příjemnou noční zábavu.

Val di Fiemme je oblíbený zejména u vyznavačů zimní turistiky a milovníků přírody. Fandíte-li procházkám ve sněžnicích, najdete tu mnoho možností, jak se nechat okouzlit zdejší krajinou - na výběr jsou jednoduché i náročnější procházky. Ani zastánci sportu nordic walking tu na vyznačených trasách nepřijdou zkrátka. Chcete-li do toho všechno přidat krapet romantiky, zkuste svou oblíbenou aktivitu za svitu měsíce, takové sáňkování pod čirým nebem ozdobeným zářivými hvězdami má své vlastní kouzlo. Zažít to můžete na vlastní kůži v Obereggenu podél osvětlené sjezdovky, která má několik dní v týdnu otevřeno do 22 h a zaručuje jedinečnou zábavu na sáňkách. V zimě 16/17 dosáhnete s lanovkou Kombibahn Laner v Latemaru pohodlně novou cca 750 m dlouhou sáňkařskou dráhu, která vede od Almgasthaus Epircher-Laner až k dolní stanici lanovky Sessellifts Absam-Maierl. Dohromady najdete údolí Eggental 9 sáňkařských drah.

Ubytování Cavalese

Mapa zvětšit

Hledat…
: Après ski Cavalese
Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.