Zadejte, prosím, věk dítěte v den nástupu na zájezd:
  • Value is required and can't be empty
Hodnocení zákazníků

Seis

41 Počet hodnocení:

95 % Doporučení:

Středisko 9,1
Lyžování 9,2
Informace k lyžařskému středisku
Val Gardena/Alpe di Siusi
Nejvyšší bod: 2 518 m
Nejnižší bod: 1 236 m
Výška vesnice: 1 000 m
Vleků celkem: 84
Kotvové vleky: 29
Sedačkové lanovky: 41
Kabinkové lanovky: 14
Sjezdovek celkem: 178 km
Sjezdovky:
52 km
Sjezdovky:
105 km
Sjezdovky:
21 km
Mapa sjezdovek
Val Gardena/Alpe di Siusi

Lyžování Seis - lyžování v největším horském údolí Evropy!

Seis

Seis am Schlern leží ve výšce 1 004 m na náhorní plošině mezi Kastelruthem a Völsem, v jejímž pozadí se takřka vznešeně tyčí vrcholky Schlernu! Tradiční středisko cestovního ruchu je výchozím místem nově vybudované lanovky na Seiser Alm. Díky perfektnímu spoji s lyžařským areálem je středisko u vyznavačů zimních sportů opravdu oblíbené, ale i přes velký počet turistů si Seis udržel svůj původní charakter. Známá je tato idylická horská vesnička také díky dvěma kostelům a třem zříceninám starých hradů. Sportovní alternativy k lyžování nabízí bruslení a mnohé výletní stezky v blízkém okolí, stejně jako četné, několikrát vyježděné běžecké tratě. Při projížďce v koňském spřežení, zabaleni do teplé deky, na sebe můžete nechat působit krásu zimní krajiny Seiser Alm. A na závěr dne se nechte zlákat návštěvou jedné z mnoha útulných horských chatek.

Alpe di Siusi

V srdci Jižního Tyrolska a přímo v těsné návaznosti na Val Gardena se nachází široká náhorní plošina Seiser Alm s mnoha zajímavými středisky. Seiser Alm je královnou vysokého evropského údolí, zahrnuje 52 km², které se rozpínají od 1 060 m až do 2 245 m mezi impozantními vrcholky Langkofel a Plattkofel, Goldknopf, Puflatsch a Schlern! Tím patří Seiser Alm v celých Alpách k nejznámějším areálům zimních sportů a výletním oblastem. Přesto, že jsou místa hojně navštěvována, zachovávají si i nadále svůj původní šarm s pěknými chalupami a do výšky stavěnými kostelními věžičkami. Nejlépe se dostanete do areálu lanovkou na okraji Seiser Alm. Poté co se sem dostanete, otevře se vám dech beroucí kulisa. Seiser Alm má v nabídce 60 km sjezdovek a dohromady s Val Gardenou dokonce 175 km rozsáhlých sjezdů lyžařského ráje!

Doprava Seis

  • vlakem: Bolzano (cca 25 km), Brixen (cca 30 km)
  • letecky: Innsbruck (cca 110 km), Verona (cca 175 km), Bergamo (cca 260 km), Miláno-Linate (300 km), Turín (cca 440 km)

Ubytování Seis

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžování Seis

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.