Zadejte, prosím, věk dítěte v den nástupu na zájezd:
  • Value is required and can't be empty
Hodnocení zákazníků

Sauze d'Oulx (Via Lattea)

17 Počet hodnocení:

87 % Doporučení:

Středisko 8,8
Lyžování 8,2
Informace k lyžařskému středisku
Via Lattea
Nejvyšší bod: 2 789 m
Nejnižší bod: 1 372 m
Výška vesnice: 1 509 m
Vleků celkem: 71
Kotvové vleky: 28
Sedačkové lanovky: 38
Kabinkové lanovky: 5
Sjezdovek celkem: 400 km
Sjezdovky:
96 km
Sjezdovky:
220 km
Sjezdovky:
84 km
Mapa sjezdovek

Lyžování Sauze d'Oulx - zimní radovánky v galaktických dimenzích pro každého!

Sauze d'Oulx (Via Lattea)

Sauze d'Oulx, historické středisko západně od Turinu se nachází v nadmořské výšce 1 509 m přímo u hranice s Francií. Spolu se středisky Sansicario, Cesana, Clavière, Sestrière a Montgenèvre tvoří nádherný areál sjezdovek Via Lattei. Ta se rozléhá s jejím nejzápadnějším střediskem Montgenèvre dokonce až do samé Francie. Ve střediscích budete profitovat z vlivů obou národností! Kam se jen podíváte si lze vychutnat pravou slad‘ italského života, pěkné procházky a pokrmy v útulně rustikálních restauracích a horských chatkách, které připomínají nebe na zemi budou už jen poslední třešničkou na dortu.

Via Lattea

Přímo u francouzsko-italských hranic se v nadmořské výšce 1 380 – 2 800 m nachází rozlehlé lyžařské středisko Via Lattea. Vstup do střediska je možný jak z italské tak i z francouzské strany. Tato v doslovném překladu „mléčná dráha“ nabízí celých 400 km sjezdovek a 71 lanovek a vleků a tím zimní radovánky v přímo galaktických dimenzích! Proslulá díky mistrovství světa v lyžování 1997 a naposled prostřednictvím zimních olympijských her 2006 v Turinu se Via Lattea pyšní nečetnými sjezdy se spíše vyšší náročností. Sestriere je také pro sezónu 2016/17 dějištěm Ski World Cupu.

Večer si zde lze vychutnat sladký italský život v plných doušcích v jedné z útulných restauracích a nebo se nechte nakazit vlídným a veselým après ski v barech či diskotékách.

Doprava Sauze d'Oulx (Via Lattea)

  • vlakem: Oulx(cca 7 km)
  • letecky: Turín (cca 95 km), Grenoble (cca 190 km), Milán-Malpensa (cca 215 km)

Ubytování Sauze d'Oulx (Via Lattea)

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžování Sauze d'Oulx (Via Lattea)

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.