Zadejte, prosím, věk dítěte v den nástupu na zájezd:
  • Value is required and can't be empty
Hodnocení zákazníků

San Martino in Badia

17 Počet hodnocení:

76 % Doporučení:

Středisko 8,0
Lyžování 9,2
Informace k lyžařskému středisku
Kronplatz
Nejvyšší bod: 2 275 m
Nejnižší bod: 973 m
Výška vesnice: 1 135 m
Vleků celkem: 32
Kotvové vleky: 6
Sedačkové lanovky: 4
Kabinkové lanovky: 22
Sjezdovek celkem: 119 km
Sjezdovky:
52 km
Sjezdovky:
42 km
Sjezdovky:
25 km
Lyžařské trasy: 0 km

Lyžování San Martino in Badia – ladinské rekreační městečko ve Val Badia!

San Martino in Badia

San Martino in Badia je slunná vesnice na začátku údolí Val Badia. Obec je podobně jako Corvara, La Vall a Marebbe ovlivněná ladinským jazykem a kulturou. Na kopci nad vesnicí můžete navštívit hrad Ciastel de Tor a v něm muzeum Ladin Ciastel de Tor, kde se dozvíte daleko více o místní staleté kultuře. San Martino je k tomu položeno v krajině drsných vrcholků Dolomit. Nedaleko obce se nachází mohutné pohoří Gruppo Plose Sass de Putia, jehož hlavní vrchol Sass de Putia ( 2 875 m n.m.) je zároveň místní horou San Martina.

Milovníkům zimních sportů nabízí San Martino přímý nástup na prostorné sjezdovky. Společně s Kronplatzem máte tak jedno z top lyžařských středisek Jižního Tyrolska v blízkosti. Nástup na vyhlášenou Sellarondu je z blízkého Alta Badia také možný. Bezplatný skibus Vás v intervalu 20 minut dopraví k dolní stanici lanovky.

V San Martinu se spojuje příroda, kultura a zimní sport v jedinečný zážitek na dovolené.

Kronplatz

Na úpatí Kronplatzu (2 275 m), uprostřed malebné krajiny Val Pusteria leží 14 od sebe se lišících atraktivních středisek Jižního Tyrolska. Moderní kabinkové lanovky vás na vrcholek zavezou hned z několika míst, odkud se vám naskytne impozantní výhled. Zde se pravidelně konají různé sportovní akce, například lyžařský maraton "Pustertaler Skimarathon" a běh zvaný "Gsiesertal-Lauf" – největší sportovní událost Jižního Tyrolska. 119 km sjezdovek, 32 nejmodernějších lanovek a vleků, u-rampa a pestrá nabídka běžeckých tratí zaručí každému prvotřídní zábavu! Široká škála volnočasových a sportovních aktivit a živá zábava při après ski vám zaručí spoustu legrace i mimo sjezdovky! Rodinám s dětmi má středisko, díky zařízením jako je třeba „Croniworld“, také mnoho co nabízet.

Doprava San Martino in Badia

  • vlakem: St. Lorenzen (cca 16 km), Bruneck (cca 19 km), Bolzano (cca 86 km)
  • letecky: Innsbruck (cca 117 km), Treviso (cca 180 km ), Benátky (cca 192 km), Verona (cca 234 km)

Ubytování San Martino in Badia

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžování San Martino in Badia

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.