Zadejte, prosím, věk dítěte v den nástupu na zájezd:
  • Value is required and can't be empty
Hodnocení zákazníků

Rio di Pusteria

48 Počet hodnocení:

89 % Doporučení:

Středisko 8,1
Lyžování 8,2
Informace k lyžařskému středisku
Gitschberg Jochtal-Brixen
Nejvyšší bod: 2 510 m
Nejnižší bod: 1 067 m
Výška vesnice: 772 m
Vleků celkem: 25
Kotvové vleky: 9
Sedačkové lanovky: 7
Kabinkové lanovky: 9
Sjezdovek celkem: 98 km
Sjezdovky:
38 km
Sjezdovky:
37 km
Sjezdovky:
23 km
Mapa sjezdovek
Gitschberg Jochtal-Brixen

Lyžování Rio di Pusteria - historické celní město mezi Valle Isarco a Alta Pusteria!

Rio di Pusteria

Obec Rio di Pusteria leží jen několik kilometrů severně od Brixenu u vjezdu do údolí Alta Pusteria. Obec se rozkládá v nadmořské výšce mezi 695 a 3 132 m n.m., přičemž malebné centrum se nachází ve výšce 772 m n.m. Nad centrem se na krásných náhorních terasách nacházejí části obce Meranza, Valles a Spinges. Z Ria di Pusteria se pohodlně dostanete lanovkou až do Meranzy.

Tržní město bylo založeno ve 13. století, což dokazuje staré zdivo a bývalá osídlení. Ta představují poustevnu, starou pevnost a celnici, která dnes funguje jako údolní přehrada. Díky příznivé poloze u brixenské dálnice a tunelu pro automobily nevede skrz Rio di Pusteria téměř žádná doprava, čímž je toto místo ideální pro všechny, co hledají klid.

Historická obec je obklopena širými horskými loukami, šikmými úbočími hor a hustými lesy, zatímco v dálce se třpytí ledovec Zillertálských Alp. Díky mnoha hodinám slunečního svitu a hustému sněžení je zde k dispozici mnoho zimních sportů: sáňkování, bruslení, zimní turistika, túry na lyžích, výlety na sněžnicích a samozřejmě lyžování a jízda na snowboardu ve vleky propojeném středisku Gitschberg-Jochtal.

Eisacktal/Valle Isarco

Od Brennerského průsmyku až ke vtoku řeky Adiže u Bolzana se v samém srdci Tyrolska rozléhá řekou Eisack dominující údolí Eisacktal, které vás za každého ročního období okouzlí svou překrásnou přírodou! V zimě vás bude lákat dohromady 95 km sjezdovek těch nejrůznějších stupňů obtížnosti na skvělé lyžování. Ať jste začátečník nebo profesionál, každý si zde vybere! Pěkně široké sjezdovky jsou jako dělané pro rodiny s dětmi a díky své jedinečné poloze si zde užijete jak slunečních paprsků tak i parádního sněhu! I mimo sjezdovky najdete dostatek možností jak si zpestřit den.

Doprava Rio di Pusteria

  • vlakem: Rio di Pusteria (na místě), Brixen (cca 10 km)
  • letecky: Innsbruck (cca 80 km), Treviso (cca 215 km), Benátky (cca 270 km)

Ubytování Rio di Pusteria

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžování Rio di Pusteria

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.