Zadejte, prosím, věk dítěte v den nástupu na zájezd:
  • Value is required and can't be empty
Hodnocení zákazníků

Livigno

1 451 Počet hodnocení:

97 % Doporučení:

Středisko 9,3
Lyžování 9,3
Informace k lyžařskému středisku
Livigno
Nejvyšší bod: 2 798 m
Nejnižší bod: 1 816 m
Výška vesnice: 1 816 m
Vleků celkem: 31
Kotvové vleky: 12
Sedačkové lanovky: 13
Kabinkové lanovky: 6
Sjezdovek celkem: 115 km
Sjezdovky:
30 km
Sjezdovky:
65 km
Sjezdovky:
20 km

Lyžařské středisko Livigno

Lyžařské středisko Livigno

115 km sjezdovek, 31 lanovek a vleků a skvěle široké svahy – to vše vám nabízí skipas "Livigno"! Díky nadmořské výšce od 1 816 do 2 798 m a dostatečnému množství sněžných děl se středisko může chlubit ideálními sněhovými podmínkami. Sjezdovky se rozléhají po obou stranách údolí, takže si můžete vychutnat lyžování na sluníčku po celý den. Pro freeridové nadšence nabízí středisko četné možnosti jízdy v hlubokém sněhu v Carosellu, stejně jako ve dvou velkých snowparcích na Mottolinu a Carosellu s u-rampou, skokánky, raily a bordercrossem. Díky tomu je Livigno skutečný ráj pro freestylisty a ně zřídka kdy dějištěm zajímavých závodů. Jednou z mála černých sjezdovek je Monte Neve-Valfin, jinak je středisko spíše jednoduchého až středně těžkého rázu. Poblíž střediska najdou i začátečníci cvičný svah k prvním pokusům na lyžích. Pro děti je k dispozici dětská lyžařská školka a také vícero dětských krajinek, které jsou rozmístněna na oraji střediska Livigno. V středisku na malé návštěvníky čeká hodně zábavy například vlnité tratě, nebo závodné tratě.

Každoročním zážitkem je telemarkový festival "La Skieda", který se na konci sezóny postará mnohými akcemi, kurzy pro začátečníky a možností vyzkoušet si materiál o spoustu zábavy. Oblíbené je středisko také kvůli perfektnímu spojení mezi vesničkou a lyžařským areálem!

V lyžařském středisku najdete tři bezplatné Wi-Fi hotspoty.
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Večerní lyžování Livigno

Když se setmí a na Itálii padne tma, znamená to ve většině případů vyzout lyže a snowboard. I přesto ale na sjezdovkách v lyžařském středisku s možností večerního lyžování okolo Livigna můžete lyžovat déle než je obvyklé. Ve vybraných dnech je tu v nabídce noční lyžování. Všichni milovníci zimních sportů, kteří ještě nemají dost, mohou používat sjezdy až do pozdních večerních hodin. Večerní lyžování je jeden velký highlight pro mladé i starší, protože užít si lyžování za tmy na nejlépe upravených sjezdovkách je zážitek snad pro každého vyznavače zimních sportů. Radovánky na lyžích můžete zakončit horkým svařeným vínem, punčem nebo čajem.

Après ski Livigno

Ve středisku a u dolní stanice lanovky na vás čeká spousta tradičních horských chat, kde se můžete oddávat bujarému après ski. V tomto ohledu Livigno nikterak nezaostává za vyhlášenými rakouskými středisky! Jako místní specialita se tu při après ski podává teplý nápoj „Bombardino“, který byl před více než 40 lety vynalezen v restauraci Tea del Vidal - après ski baru číslo 1 v Livignu! Mnoho příjemných restaurací, kaváren, barů, hospůdek, vináren a diskoték se postará o pestrou zábavu, takže se večer rozhodně nudit nebudete.

Další atraktivní nabídkou je např. sáňkování, bruslení, lední horolezectví, pěší túry o délce 20 km, sněžný skútr, jízda na koni, bowling, kulečník, bazén nebo posilovna. Pro ty, kteří by rádi poznali tradiční a kulturní stránky Livigna, je tu připraveno mnoho kostelů. Některé z nich pochází ze 17. století a jsou úložištěm zajímavých uměleckých památek.

Díky své výjimečné poloze bylo Livigno vyhlášeno za bezcelní zónu - splněný sen všech milovníků nákupů!

Snowpark: Livigno

Lyžařské středisko Livigno je oblíbeným cílem pro ambiciózní zimní sportovce. V nadmořské výšce až 2 900 m vás tu přivítá absolutní jistota sněhu. Na své tu přijdou samozřejmě také zastánci freeridu a freestylu. Nehledě na parádní prašan tu najdete také dva snowparky, které nabízejí freestylové radovánky na vysoké úrovni.

Začněme snowparkem „Mottolino“, ten skýtá čtyři sjezdy a jibbing area - vaší kreativitě se tu meze nekladou a rizika si tu užijete na různých úrovních. Krvaví začátečníci se s překážkami mohou seznámit na "S-Line", divoká zvěř se vyřádí na "M-Line" s novými raily, boxy a skoky. Pokud jste v tomto oboru již nějaký ten pátek aktivní a označili byste se za profíka, pak máte povolení vyzkoušet "L-XL-Line", kde vás oslní opravdu spektakulární skokánky, různé akce a photoshootingy. Jibbing area a boardercrossová trať vám navíc poskytnout dostatečný prostor pro měření sil mezi sebou. Navíc park obstarává i umělé zasněžení, takže milovníkům freestyle nestojí nic v cestě.

Podobně vypadá i „Livigno Park 3000“ v Carosellu. Obsahuje jen pár odlišných překážek. Například tu najdete v centru parku i big air bag, který jistí měkký dopad při nacvičování skoků. Vše je doprovázeno motivující hudbou. Všichni jezdci navíc zdarma získají přístup k Wi-Fi a do chill-out zóny.
Pro zvětšení klikněte na mapku snowparku

Lyžařské středisko Livigno není pro Vás to správné? Potom se podívejte zde: lyžařská střediska Itálie

Výsledky testu expertů Livigno

Výsledek testu Livigno se skládá z následujících kategorií: top hodnotící kritéria, hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy a další hodnotící kritéria,která svou hodnotou mají vliv na celkový výsledek.

Výsledná známka v testu

(4,3 z 5 hvězdiček)

Top hodnotící kritéria
Toto hodnocení se projeví dvakrát ve výsledku.

Vleky & lanovky
Jistota sněhu

Hodnotící kritéria pro zvláštní zájmy

Rodiny & děti
Začátečníci
Zdatní lyžaři & freerideři
Snowparky
Běžecké lyžování & trasy

Další hodnotící kritéria

Après ski
Orientace (plán sjezdovek, informační tabule & značení)
Horské restaurace, chaty & gastronomie
Příjezd & možnosti parkování

Ubytování Livigno

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžařské středisko Livigno

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.