Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci : nedůležité Snowpark : nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři : nedůležité Vleky & lanovky : nedůležité země : libovolné
Běžecké stopy - KM : libovolné Hodnocení zákazníků : libovolné Cena na osobu : libovolné
Rodina & děti : nedůležité Après ski : nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Hodnocení zákazníků

Olang

NOVÉ!

Zatím žádné hodnocení.

Informace k lyžařskému středisku

Kronplatz

Nejvyšší bod: 2 275 m
Nejnižší bod: 973 m
Výška vesnice: 1 053 m
Vleků celkem: 32
Kotvové vleky: 6
Sedačkové lanovky: 5
Kabinkové lanovky: 21
Sjezdovek celkem: 116 km
Sjezdovky:
49 km
Sjezdovky:
42 km
Sjezdovky:
25 km

Mapa sjezdovek

Lyžování Olang - zimní idylka na Kronplatze!

Kronplatz

Na úpatí Kronplatzu (2 275 m), uprostřed malebné krajiny Val Pusteria leží 14 od sebe se lišících atraktivních středisek Jižního Tyrolska. Moderní kabinkové lanovky vás na vrcholek zavezou hned z několika míst, odkud se vám naskytne impozantní výhled. Zde se pravidelně konají různé sportovní akce, například lyžařský maraton "Pustertaler Skimarathon" a běh zvaný "Gsiesertal-Lauf" – největší sportovní událost Jižního Tyrolska. 119 km sjezdovek, 32 nejmodernějších lanovek a vleků, u-rampa a pestrá nabídka běžeckých tratí zaručí každému prvotřídní zábavu! Široká škála volnočasových a sportovních aktivit a živá zábava při après ski vám zaručí spoustu legrace i mimo sjezdovky! Rodinám s dětmi má středisko, díky zařízením jako je třeba „Croniworld“, také mnoho co nabízet.

Olang se nachází ve výšce 1 048 m v srdci Pustertalu a tvoří jej místní části Oberolang, Mitterolang, Niederolang a Geiselsberg. Malebná vesnička na úpatí Kronplatzu je zasazena mezi Alpami a Dolomity. Olang obklopuje na jihu dech beroucí horské seskupení Pragser Dolomiten a na severu pohoří Rieserferner, které mu zajišťuje fascinující panorama. Z Geiselsbergu je zajištěno přímé spojení do lyžařského areálu. V zimě jezdí každých 20 minut ze všech místních částí do údolní stanice Gassl u Geiselsberg skibus zdarma. Nejmodernější lanovky a vleky, krátká čekací doba, velmi dobře upravované sjezdovky a dech beroucí pohled činí areál jedním z nejlepších v Dolomitech. Avšak i milovníci sáňkování si ve středisku přijdou určitě na své, jelikož se tu nachází moderní přírodní sáňkařská dráha, která byla v roce 2000 již podruhé využita k mistrovství světa v sáňkování! Kromě toho se tu nabízí spousta možností, jak aktivně využít volný čas. Různé restaurace a horské chaty lákají k posilnění a v obchůdcích určitě najdete nějakou drobnůstku jako suvenýr z dovolené.