Newsletter

Přihlaste si newsletter a zajistěte si spoustu výhod!

Přítel doporučuje přátelé!
Doporučte SnowTrex a zajistěte si slevu 5 %.

Přítel doporučuje přátelé!</br>Doporučte SnowTrex a zajistěte si slevu 5 %.

Líbilo se Vám na dovolené s CK SnowTrex?

Pak sdílejte Vaši radost a profitujte z ní dvojnásob. Za každé úspěšné doporučení Vám SnowTrex poděkuje 5% slevou na Vaši další zimní dovolenou a Vámi doporučený přítel obdrží automaticky slevu 500 Kč na svou první objednávku.

A tak snadné to může být

  1. Využijte personalizovaný link "Doporučení příteli" z našeho newsletteru nebo si jednoduše dole na této stránce vygenerujte nový link "Doporučení příteli". Upozornění: Prémie za doporučení Vám může být přiřazena pouze přes tento link!
  2. Sdílejte Váš personalizovaný link "Doporučení příteli" s Vašimi přáteli a známými přes e-mail, Facebook, WhatsApp, Twitter & Co.
  3. Přátelé a známí navštíví naši webovou stránku přes link "Doporučení příteli" a objednají svou zimní dovolenou na www.snowtrex.cz. Sleva ve výši 500 Kč bude automaticky odečtena v průběhu objednávkového procesu.
  4. Vy obdržíte za každé úspěšné doporučení 5 % z ceny zájezdu Vašeho přítele pro Vaši příští objednávku lyžařského zájezdu. Předpoklad: Vámi doporučený přítel předtím neobjednal žádný zájezd u SnowTrex. Slevu obdržíte po ukončení zájezdu Vámi doporučeného přítele ve formě poukazu e-mailem.

Příklad

Jeden z Vašich přátel objedná zájezd pro dvě osoby přes Váš odkaz "Doporučení příteli" jako nový zákazník. Zájezd má celkovou hodnotu 10 000 Kč. Vy obdržíte poukaz ve výši 500 Kč. Tento poukaz Vám bude zaslán e-mailem poté, co se Váš přítel vrátí z dovolené. Poukaz pak můžete použít při Vaši příští objednávce u SnowTrex a ušetřit tak hotovost. Dodatečné použití poukazu na již existující objednávku není možné.

Vaše jedinečná výhoda

Poukaz nemusíte použít okamžitě. Je platný jak pro stávající, tak také pro příští sezónu. Pokud doporučíte zájezdy SnowTrex více přátelům, bude se dobropis sčítat a jeho hodnota narůstat. Tak je i možné zájezd objednat zcela zdarma, pokud hodnota poukazu odpovídá ceně zájezdu!

Váš doporučující odkaz

Rádi byste nadchli přátele, známé nebo příbuzné pro zimní dovolenou a potřebujete k tomu Váš osobní odkaz? Zadejte do políčka jednoduše Vaši e-mailovou adresu, kterou jste použili k objednání zimní dovolené u nás a následně obdržíte e-mailem Váš odkaz:

Často kladené dotazy

V našich FAQ najdete odpovědi na ty nejdůležitější otázky na téma "Doporučení příteli".