Newsletter

Přihlaste si newsletter a zajistěte si spoustu výhod!

Další informace k zájezdu

COVID-19: aktuální informace a výhled

Zimní dovolená 2021/2022

Stav: 20.12.2021

Je možné uskutečnit zimní dovolenou 2021/2022?

Lyžařská dovolená v zimní sezóně 21/22 bude pro očkované osoby a osoby s prodělaným onemocněním COVID-19 ve všech cílových zemích možná (s výjimkou některých zemí je pro vstup vyžadován další test). Lidé neočkovaní proti COVID-19 se musí prokázat negativním testem a v závislosti na cílové zemi počítat s omezeními až zákazem stupu nebo zákazem ubytování. Níže naleznete odkazy na aktuální předpisy v cílových destinacích.

V závislosti na věku a cílové destinaci jsou děti na stejné úrovni s očkovanými osobami i bez očkování a testu:
  • do 12. narozenin v Rakousku, Itálii, Francii,
  • do 16. narozenin ve Švýcarsku,
  • do 6. narozenin v Německu.

Naše Koronavirová záruka vrácení peněz

Pokud bude pro Vámi objednané období zájezdu z důvodu pandemie koronaviru uzavřeno ubytování nebo všechna lyžařská střediska zahrnutá v objednaném skipasu, máte nárok na bezplatné storno. To platí i v případě, pokud není příjezd možný z důvodu uzavření hranic cílové země.
V takovém případě je možné zájezd bezplatně stornovat od 12 dní před jeho začátkem. Tato možnost nevzniká, pokud byla objednávka provedena méně než 12 dní před datem příjezdu a důvod zrušení uvedený později byl znám již v době objednávky.Stornování musí být provedeno do 7 dnů před dnem příjezdu (do 14 hod.).

Částka zaplacená za zájezd bude odeslána do 14 dnů od stornování. Již v obou předcházejících zimních sezónách 2019/20 a 2020/21 jsme vrátili 100 % poplatků za zájezdy zákazníkům, jejichž zájezdy nemohly být uskutečněny z důvodu pandemie koronaviru. Peníze zákazníků za zájezdy jsou také zajištěny Německým fondem cestovního pojištění (DRSF).

Aby bylo možné efektivní a chronologické zpracování podle data příjezdu, žádáme Vás, abyste nás pro stornování zájezdu kontaktovali nejdříve 12 dní před začátkem zájezdu. Pochopte prosím, že nemůžeme zaručit předchozí odpověď z důvodu vysokého pracovního vytížení a na všechny příchozí e-maily odpovíme chronologicky dle termínu začátku zájezdu.

Těšení bez rizika: Možnost bezplatného storna u zájezdů v sezóně 22/23 až do 30.09.2022

Právě v době krize je důležité se mít na co těšit, jako je např. na příští zimní dovolenou. Proto jsme se rozhodli Vám poskytnout na zájezdy v nadcházející sezóně 22/23 možnost bezplatného storna až do 30.09.2022. Toto platí nejpozději 14 dnů před zahájením zájezdu. Tak si udělejte radost a objednejte už teď!

Aktuální varování před cestou a vstupní požadavky

Podívejte se na aktuální varování Ministerstva zdravotnictví ČR před cestováním do zahraničí.

Důležité externí odkazy s dalšími informacemi o COVID-19 a našich cílových destinacích