Newsletter

Přihlaste si newsletter a zajistěte si spoustu výhod!

Další informace k zájezdu

COVID-19: aktuální informace a výhled

Stav: 20.09.2022

Je možné aktuálně uskutečnit zimní dovolenou?

Lyžařská dovolená je v současnosti možná ve všech cílových zemích bez omezení – v některých případech stále platí požadavek na roušku nebo respirátor v uzavřených lanovkách a uzavřených prostorech. Pro neočkované osoby proti nemoci COVID-19 je test pro vstup do určitých zemí povinný. Níže naleznete odkazy na aktuální předpisy cílových destinací.

V závislosti na věku a cílové destinaci jsou děti na stejné úrovni s očkovanými osobami i bez očkování a testu.

Naše Koronavirová záruka vrácení peněz

Pokud bude pro Vámi objednané období zájezdu z důvodu pandemie koronaviru uzavřeno ubytování nebo všechna lyžařská střediska zahrnutá v objednaném skipasu, máte nárok na bezplatné storno. To platí i v případě, pokud není příjezd možný z důvodu uzavření hranic cílové země.
V takovém případě je možné zájezd bezplatně stornovat od 12 dní před jeho začátkem. Tato možnost nevzniká, pokud byla objednávka provedena méně než 12 dní před datem příjezdu a důvod zrušení uvedený později byl znám již v době objednávky.Stornování musí být provedeno do 7 dnů před dnem příjezdu (do 14 hod.).

Částka zaplacená za zájezd bude odeslána do 14 dnů od stornování. Již v obou předcházejících zimních sezónách 2019/20 a 2020/21 jsme vrátili 100 % poplatků za zájezdy zákazníkům, jejichž zájezdy nemohly být uskutečněny z důvodu pandemie koronaviru. Peníze zákazníků za zájezdy jsou také zajištěny Německým fondem cestovního pojištění (DRSF).

Aby bylo možné efektivní a chronologické zpracování podle data příjezdu, žádáme Vás, abyste nás pro stornování zájezdu kontaktovali nejdříve 12 dní před začátkem zájezdu. Pochopte prosím, že nemůžeme zaručit předchozí odpověď z důvodu vysokého pracovního vytížení a na všechny příchozí e-maily odpovíme chronologicky dle termínu začátku zájezdu.Podívejte se na aktuální varování Ministerstva zdravotnictví ČR před cestováním do zahraničí.

Důležité externí odkazy s dalšími informacemi o COVID-19 a našich cílových destinacích