Newsletter

Přihlaste si newsletter a zajistěte si spoustu výhod!

Další informace k zájezdu

Koronavirus: aktuální informace a výhled

Lyžařská dovolená 2020/2021

Stav: 29.03.2021

Je možné uskutečnit lyžařskou dovolenou 2020/2021?

Koronavirová pandemie a s ní související opatření se nadále vyvíjejí velmi dynamicky a předpisy v různých alpských zemích se velmi liší. V této sezóně, tedy do 31.05.2021, je u nás bohužel možné objednat pouze zájezdy do Švýcarska. Pokud i zde dojde neočekávaně k opětovnému uzavření nebo pokud jste si již objednali zájezd do jiné destinace (Rakousko, Francie atd.) ještě v tuto sezónu 2020/2021, platí samozřejmě i nadále naše koronavirová záruka vrácení peněz.

Naše koronavirová záruka vrácení peněz

Pokud bude pro Vámi objednané období zájezdu z důvodu pandemie koronaviru uzavřeno ubytování nebo všechna lyžařská střediska zahrnutá v objednaném skipasu, máte nárok na bezplatné storno. To platí i v případě, pokud je Ministerstvem zahraničních věcí ČR (případně ekvivalentním úřadem v místě Vašeho bydliště) pro objednané rekreační středisko vydáno varování před cestou nebo není příjezd možný z důvodu uzavření hranic cílové země. V takovém případě je možné zájezd bezplatně stornovat e-mailem od 10 dní před jeho začátkem. Stornování musí být provedeno do dvou dnů před dnem příjezdu.

Aby bylo možné efektivní a chronologické zpracování podle data příjezdu, žádáme Vás, abyste nás pro stornování zájezdu kontaktovali nejdříve 10 dní před začátkem zájezdu. Pochopte prosím, že nemůžeme zaručit předchozí odpověď z důvodu vysokého pracovního vytížení a na všechny příchozí e-maily odpovíme chronologicky dle termínu začátku zájezdu.

Částka zaplacená za zájezd bude následně odeslána do 14 dnů od stornování. Již v obou předcházejících zimních sezónách 2019/20 a 2020/21 jsme vrátili 100 % poplatků za zájezdy zákazníkům, jejichž zájezdy nemohly být uskutečněny z důvodu pandemie koronaviru. Prostředky zákazníků jsou navíc pojištěny proti úpadku.

Aktuální varování před cestou a vstupní požadavky

Podívejte se na aktuální varování Ministerstva zdravotnictví ČR před cestováním do zahraničí a konkrétní opatření v rámci vnitrostátního cestování.

Důležité externí odkazy s dalšími informacemi o koronaviru a našich cílových destinacích