Newsletter

Přihlaste si newsletter a zajistěte si spoustu výhod!

Další informace k zájezdu

Aktuální informace k zájezdu Koronavirus

Informace pro naše hosty s příjezdy v březnu a dubnu 2020


Prosím, mějte pochopení, že vzhledem ke zvýšené pracovní zátěži a velké dynamice současných událostí nelze níže uvedené informace vždy aktualizovat. Ujišťujeme Vás však, že všechny objednávky a e-maily zpracováváme dle jejich naléhavosti (v blízkosti příjezdu) a pokud není možný příjezd způsobený uzavřením ubytovacího zařízení, okamžitě informujeme všechny dotčené zákazníky (stav: 17. března 2020).
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poslední aktualizace: 15.03.2020, 13:00 hod.

TravelTrex GmbH velmi pečlivě sleduje aktuální vývoj kolem koronaviru. Jsme také v neustálém kontaktu s našimi poskytovateli služeb, se zákazníky na místě a různými úřady. Rozšířením koronaviru je zasažena celá Evropská unie, nelze tedy paušálně říci, jestli dovolená v rámci zemí Evropské unie znamená zvýšené riziko. Ve všech zemích EU existuje riziko infekce koronavirem. Proto úřady primárně odkazují na dodržování určitých zásad chování ke snížení rizika nákazy koronavirem. Nezávisle na místě pobytu by se měl člověk vyhýbat velkým shromážděním lidí nebo fyzickému kontaktu (potřesení rukou atd.) a dodržovat hygienická opatření.

Doposud nebylo vydáno cestovní varování pro jednu cílovou destinaci SnowTrex. I přesto se skoro všechny země nebo regiony z důvodu zabránění pandemie koronaviru dobrovolně rozhodly ukončit zimní lyžařskou sezónu předčasně.

Situace v ostatních regionech se neustále mění. Žádáme proto o pochopení, že nemůžeme předvídat, jakým směrem tento vývoj bude pokračovat a k jakým dalším rozhodnutím bude docházet. Bez přítomnosti cestovního varování, uzavření regionu nebo zavření ubytování z důvodu koronaviru, která platí jako výjimečné okolnosti a umožňují bezplatné stornování zájezdu, může být zájezd zrušen jen na základě smluvně dohodnutých podmínek (viz Všeobecné obchodní podmínky, bod 4), protože hotely své hosty očekávají a my musíme za objednané pokoje zaplatit i v případě, pokud hosté nedorazí.

Aktuální upozornění Ministerstva zahraničních věcí týkající se cestování si můžete přečíst na této stránce:
www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/index.html

Informujeme všechny naše klienty co nejrychleji e-mailem, jakmile máme k dispozici informaci, že objednané ubytování bylo uzavřeno.V těchto případech bude Vaše objednávka stornována bezplatně.

Pokud si přejete Váš zájezd za poplatek stornovat nebo přeobjednat již teď, zašlete nám, prosím, e-mail na storno-cz@snowtrex.com. Rádi bychom Vás požádali o pochopení v případě delšího trvání zpracování Vašeho požadavku. Zároveň bychom Vás rádi také požádali o zdržení se telefonických dotazů z důvodu zvýšené pracovní vytíženosti.

Rakousko
Tyrolsko / Salcbursko / Vorarlbersko / Východní Tyrolsko / Korutany
V Tyrolsku, Salcbursku, Voralbersku a Východním Tyrolsku byla zimní sezóna předčasně ukončena. Všechny lanovky jsou od 15.03.2020 mimo provoz. Stejně tak došlo úřady od 16.03.2020 k uzavření veškerých ubytovacích zařízení. Z tohoto důvodu se naše zájezdy od 16.03.2020 až do konce sezóny do těchto regionů bohužel nemohou uskutečnit. Budeme neprodleně informovat všechny postižené zákazníky, kteří svůj zájezd ještě nestornovali, a nabídneme jim bezplatné zrušení zájezdu nebo možnost změny objednávky (platí pak nová cena zájezdu).br>
Štýrsko / Horní Rakousko
Všechna lyžařská střediska ve Štýrsku a Horním Rakousku jsou od 16.03.2020 uzavřena. V tento moment není stále ještě jasné, jestli budou uzavřena i všechna ubytování. Pokud by se tak stalo, budeme o tom všechny postižené zákazníky informovat.

Francie
S největší pravděpodobností budou od 15.03.2020 uzavřen všechna lyžařská střediska ve Francii. V tento moment není stále ještě jasné, jestli budou uzavřena i všechna ubytování. Pokud by se tak stalo, budeme o tom všechny postižené zákazníky informovat.

Itálie
Italské úřady prohlásily celou Itálii za uzavřenou oblast a to až do 03.04.2020. Příjezd není možný a naše zájezdy do Itálie až do 03.04.2020 nemohou být uskutečněny. Budeme neprodleně informovat všechny postižené zákazníky, kteří svůj zájezd ještě nestornovali, a nabídneme jim bezplatné zrušení zájezdu nebo možnost změny objednávky (platí pak nová cena zájezdu). V případě zájezdů do Itálie od 04.04.2020 není bezplatné stornování nebo přeobjednání zájezdu v tento moment možné. V tuto chvíli žádáme všechny naše zákazníky o pochopení. Situaci i nadále sledujeme. Pokud by došlo ke změně, budeme samozřejmě postižené zákazníky co nejrychleji informovat.

Švýcarsko
Všechna lyžařská střediska ve Švýcarsku jsou od 15.03.20 uzavřena. V tento moment není stále ještě jasné, jestli budou uzavřena i všechna ubytování. Pokud by se tak stalo, budeme o tom všechny postižené zákazníky informovat.

Česko
Česko vyhlásilo nouzový stav. Budeme neprodleně informovat všechny postižené zákazníky a nabídneme jim bezplatné zrušení zájezdu nebo možnost změny objednávky (platí pak nová cena zájezdu).

Slovensko
Slovensko vyhlásilo nouzový stav. Budeme neprodleně informovat všechny postižené zákazníky a nabídneme jim bezplatné zrušení zájezdu nebo možnost změny objednávky (platí pak nová cena zájezdu).

Polsko
Polsko uzavřelo své hranice na dobu 10 dnů, což znamená, že příjezdy cizinců nejsou až do 24.03.2020 možné. Budeme neprodleně informovat všechny postižené zákazníky, kteří svůj zájezd ještě nestornovali, a nabídneme jim bezplatné zrušení zájezdu nebo možnost změny objednávky (platí pak nová cena zájezdu). V případě zájezdů do Polska od 25.03.2020 není bezplatné stornování nebo přeobjednání zájezdu v tento moment možné. V tuto chvíli žádáme všechny naše zákazníky o pochopení. Situaci i nadále sledujeme. Pokud by došlo ke změně, budeme samozřejmě postižené zákazníky co nejrychleji informovat.

Andorra
V Andoře byla lyžařská sezóna také ukončena ke dni 14.03.2020. V tento moment není stále ještě jasné, jestli budou uzavřena i všechna ubytování. Pokud by se tak stalo, budeme o tom všechny postižené zákazníky informovat.

Německo
Oberstdorf / Kleinwalsertal
Lyžařské středisko Oberstdorf / Kleinwalsertal ukončilo 16.03.2020 lyžařskou sezónu ve všech střediscích. V tento moment není stále ještě jasné, jestli budou uzavřena i všechna ubytování. Pokud by se tak stalo, budeme o tom všechny postižené zákazníky informovat.

Zugspitze
Lanovka Zugspitze ukončila 16.03.2020 svůj provoz. V tento moment není stále ještě jasné, jestli budou uzavřena i všechna ubytování. Pokud by se tak stalo, budeme o tom všechny postižené zákazníky informovat.

Allgäu
Lanovky v Oberallgäu ukončily 16.03.2020 svůj provoz. V tento moment není stále ještě jasné, jestli budou uzavřena i všechna ubytování. Pokud by se tak stalo, budeme o tom všechny postižené zákazníky informovat.

Sauerland
Lanovky ve Winterbergu ukončily 16.03.2020 svůj provoz. V tento moment není stále ještě jasné, jestli budou uzavřena i všechna ubytování. Pokud by se tak stalo, budeme o tom všechny postižené zákazníky informovat.