Newsletter

Přihlaste si newsletter a zajistěte si spoustu výhod!

Další informace k zájezdu

Koronavirus: aktuální informace a výhled

Objednejte nyní zimu 2020/2021 za speciálních podmínek – s právem na bezplatné odstoupení od smlouvy až do 30.09.2020!


Stav: 27.05.2020

Vážení milovníci zimních sportů,

mnoho z Vás se určitě ptá: Bude možné vyrazit letos na zimní dovolenou i přes koronavirus? Jako Váš expert na lyžařské zájezdy jsme v současné době v úzkém kontaktu s turistickými sdruženími, provozy lanovek a vleků a hoteliéry všech lyžařských středisek v Evropě i mimo ni. Všechny strany intenzivně pracují na opatřeních pro bezpečnou lyžařskou dovolenou 2020/2021, na které si budete moci odpočinout. To, že zde dochází k velkým krokům směrem kupředu, lze již nyní vidět na opětovném otevření několika letních lyžařských středisek (detaily viz níže). Jakmile budou k dispozici také nové informace ohledně následující zimní sezóny, budeme Vás o nich informovat na této stránce, prostřednictvím našeho newsletteru a také na Facebooku. Navíc můžete níže nalézt několik cenných odkazů, týkajících se dosavadních opatření a ustanovení z našich destinací. Stav k dnešnímu dni: Zimní dovolená 2020/2021 se konat bude!

Aktuální informace o zimní dovolené a lyžování 2020/2021


Lyžařská střediska na ledovci zahájili v květnu po nucené korona-pauze opět svůj provoz: Od května otevírají letní lyžařská střediska na Kitzsteinhorn, ledovci Hintertux, ledovci Kaunertal, ledovci Mölltal, na ledovci Dachstein a na průsmyku Stelvio. Děje se tak na základě předpisů odpovědných orgánů.

Jízda sedačkovou lanovkou byla klasifikována jako bezpečná. Podle virologa Prof. Alexandera Kekulé není důvod sedačkovou lanovku držet zavřenou (více Kekulés Corona Compass (23.05.2020).

Těšení se bez rizika: právo na bezplatné odstoupení od smlouvy do 30.09.2020

Zejména v době krize je důležité se v životě těšit na krásné věci jako např. na Vaši příští zimní dovolenou! Proto tu pro Vás máme právo na bezplatné odstoupení od smlouvy až do 30.09.2020 pro Vaše od dnešního dne objednané zájezdy. Tato nabídka samozřejmě platí i na objednávky v nejoblíbenějších termínech jako jsou Vánoce, Silvestr, jarní prázdniny nebo Velikonoce. Po 30.09. platí samozřejmě i nadále naše standardní kulantní podmínky storna a možnosti přeobjednání.

Ušetřete s naší slevou Firtst-Minute

Pro mnoho lidí znamená krize způsobená koronavirem mimo jiné také finanční škrty. Rádi bychom Vás proto informovali o naší právě probíhající slevové akci: Ještě do 31.03.2020 obdržíte 810 Kč slevu First-Minute na osobu na všechny naše zájezdy. A jak už bylo zmíněno, pokud se později ukáže, že Vám zájezd nevyhovuje, můžete jej až do 30.09.2020 kompletně bezplatně stornovat.

Vždy aktuální informace s newsletterem od SnowTrex

Rádi byste byli automaticky informováni o novinkách k tématu koronavirus a zimní dovolená? Přihlaste se jednoduše k odběru našeho newsletteru a získejte vždy čerstvé informace.

Důležité externí odkazy s dalšími informacemi o koronaviru a našich cílových destinacích