Newsletter

Přihlaste si newsletter a zajistěte si spoustu výhod!

Další informace k zájezdu

COVID-19: aktuální informace a výhled

Zimní dovolená 2021/2022

Stav: 05.10.2021

Je možné uskutečnit zimní dovolenou 2021/2022?

Užívání lyžařských vleků v zimní sezóně 21/22 bude pro očkované osoby a osoby s prodělaným onemocněním COVID-19 ve všech cílových zemích možné (v některých případech je vyžadován respirátor nebo chirurgická rouška). Lidé neočkovaní proti COVID-19 se musí prokázat negativním testem, v závislosti na vytížení nemocnic může být v Rakousku vyžadován PCR-test.

Podle věku a cílové destinace se děti nemusí prokazovat negativním testem:
  • do 12. narozenin v Rakousku, Itálii, Francii,
  • do 16. narozenin ve Švýcarsku,
  • do 6. narozenin v Německu.

Naše Koronavirová záruka vrácení peněz

Pokud bude pro Vámi objednané období zájezdu z důvodu pandemie koronaviru uzavřeno ubytování nebo všechna lyžařská střediska zahrnutá v objednaném skipasu, máte nárok na bezplatné storno. To platí i v případě, pokud není příjezd možný z důvodu uzavření hranic cílové země.
V takovém případě je možné zájezd bezplatně stornovat od 10 dní před jeho začátkem. Tato možnost nevzniká, pokud byla objednávka provedena méně než 10 dní před datem příjezdu a důvod zrušení uvedený později byl znám již v době objednávky.Stornování musí být provedeno do tří dnů před dnem příjezdu (do 14 hod.).

Částka zaplacená za zájezd bude odeslána do 14 dnů od stornování. Již v obou předcházejících zimních sezónách 2019/20 a 2020/21 jsme vrátili 100 % poplatků za zájezdy zákazníkům, jejichž zájezdy nemohly být uskutečněny z důvodu pandemie koronaviru. Prostředky zákazníků jsou navíc pojištěny proti úpadku.

Aby bylo možné efektivní a chronologické zpracování podle data příjezdu, žádáme Vás, abyste nás pro stornování zájezdu kontaktovali nejdříve 10 dní před začátkem zájezdu. Pochopte prosím, že nemůžeme zaručit předchozí odpověď z důvodu vysokého pracovního vytížení a na všechny příchozí e-maily odpovíme chronologicky dle termínu začátku zájezdu.

Aktuální varování před cestou a vstupní požadavky

Podívejte se na aktuální varování Ministerstva zdravotnictví ČR před cestováním do zahraničí.

Důležité externí odkazy s dalšími informacemi o COVID-19 a našich cílových destinacích