Newsletter

Přihlaste si newsletter a zajistěte si spoustu výhod!

Další informace k zájezdu

RYCHLE A POHODLNĚ LETADLEM NA DOVOLENOU

Letecká doprava

Upozornění

Momentálně nenabízíme bohužel žádné zájezdy s leteckou dopravou. V případě potřeby informací o nejbližších letištích ve vaší cílové lokalitě, najdete tyto informace v popisu střediska pod záložkou „doprava”.

Rychle, pohodlně a bezpečně

Moderní letadla renomovaných leteckých společností disponují komfortní výbavou a plní samozřejmě veškeré požadavky bezpečí. Vzhledem k tomu, že je vaše spojení přímé, odpadají nepříjemná mezipřistání a přestupování. Stačí se tedy jen uvolnit a začít si užívat dovolené...rychleji a bezpečněji se do cíle nedostanete. Ve veškerých letadlech není povoleno kouřit.

Podmínky pří- a odjezdu

Za dodržení podmínek příjezdu a odjezdu a nutných víz je každý zákazník zodpovědný sám. Prosím dbejte na to mít u sebe platný občanský průkaz nebo cestovní pas a – je-li nezbytné – vízum. Nezapomeňte ani na předepsaná nebo doporučená očkování. Upozornění: Na zákazníky s jinou než-li českou národností se často vztahují jiné podmínky příjezdu. Prosím obraťte se s dotazy na příslušný konzulát.

Domácí zvířata

Přeprava domácích zvířat je zcela vyloučena.

Doprava na a z letiště

V případě objednávky paušálního zájezdu (letecká doprava a hotel) není transfer z letiště k hotelu a zpět zahrnut v ceně. Nabízíme-li transfer k hotelu, je možné jej v objednávkovém procesu přiobjednat.Objednáte-li si transfer k hotelu, bude vás na letišti očekávat shuttlebus nebo taxi, které vás dle cíle odveze k vašemu hotelu nebo na centrální stanici výstupu ve středisku. V den odletu vezměte prosím na vědomí dobu odjezdu, o kterých vás zpravidla informuje personál hotelu na recepci nebo přímo dopravní společnosti.
Speciální informace pro leteckou dopravu do USA:Letištěm pro lyžařské středisko Winter Park je Denver International Airport, pro lyžařské středisko Heavenly je letiště Reno International Airport a pro Park City je to Salt Lake City Airport. V případě zájmu o transfer k hotelu a zpět na letiště nás prosím kontaktuje. Rádi vám pomůžeme s vyhledáním vhodných možností.

Zavazadla

U všech letů je v ceně zahrnuto jedno zavazadlo na osobu (bez dalších příplatků).
Hranice hmotnosti pro přepravu zavazadel zahrnutých v ceně je zpravidla 20 kg. V případě zavazadel navíc se dle letecké společnosti platí poplatky. Jednotlivá zavazadla nesmějí zpravidla vážit více než-li 30 kg. Zpravidla si s sebou každý na palubu smí vzít jedno příruční zavazadlo. Prosím dbejte na to, že tekutiny je možno brát s sebou na palubu jen v omezeném množství. Podrobné informace na toto téma a ohledně povolených mír a hmotností zavazadel najdete ve všeobecných dopravních podmínkách objednané letecké společnosti. V objednávkovém procesu je možné si je přečíst a musí být Vámi potvrzeny před odesláním závazné objednávky.

Doprava zimní výbavy souvisí s poplatkem. Po zaplacení manipulačního poplatku ve výši 25 € na kus a cestu je přeprava možná, v případě že letecká společnost s dopravou souhlasí. Povolená je maximálně jedna sportovní výbava na osobu. Prosím sdělte nám ihned po objednávce, zda-li s sebou vezete zimní sportovní výbavu (pokud jste ji již neobjednali v objednávkovém procesu), nebot‘ jsou místa pro její přepravu omezená.Doporučujeme využít naší půjčovnu výbavy na lyže a snowboard, která je k dispozici pro mnohá střediska. Ulehčíte si tím přílet i odlet!Veškeré podrobné informace najdete ve všeobecných dopravních podmínkách dané letecké společnosti. Uvidíte je po kliknutí na logo vybrané letecké společnosti. Není-li logo vaší letecké společnosti uvedeno, uvidíte podmínky letecké společnosti v objednávkovém procesu.