Všechno pro malé hosty - ubytování s hlídáním dětí

Cestujete s celou rodinou a přejete si, aby si na zimní dovolené přišly i Vaše děti na své i mimo lyžařský kurz? Nabízíme mnoho hotelů a apartmánů, které mají ve své nabídce dobře vybavené herny nebo akční hry jako stolní fotbal, stolní tenis nebo video konzole až po dětský animační program, indoor dětské ráje s kinem a tribuny pro různá představení pro každého něco. V nabídce je také mnoho ubytování, která se spezializují na hlídání a zábavu už malých dětí!

Všechno pro malé hosty - ubytování s hlídáním dětí
Všechno pro malé hosty - ubytování s hlídáním dětí

Kde najdete hotely s hlídáním dětí?

Ubytování s hlídáním dětí během zimní dovolené najdete dnes čím dál častěji. A právě v Rakousku je nabídka veliká. Tuto službu ale najdete i v Itálii, Německu, Švýcarsku, Polsku a Česku. V našem filtru můžete při hledání ubytování v kategorii „vybavení ubytování“ zvolit možnost „hlídání dětí“ a budou Vám ukázány jen tomu odpovídající ubytování.

Výhody hotelu s hlídáním dětí

Ze zimní dovolené s hlídáním dětí profituje celá rodina! Zatímco vy si vychutnáte dovolenou na lyžích a dopřejete si výjimečně čas bez potomků, Vaše děti zažijí zimní dobrodružství se svými vrstevníky. O malé děti bude postaráno v baby- nebo miniclubu, o větší pak v dětském nebo teenieclubu. V mnoha ubytováních se setkáte s hlídáním dětí odpovídající věku dětí a tak se nemusíte bát, že by se jedno dítko nudilo, zatímco pro druhé to bude až příliš. Vedle zážitkových programů v přírodě najdete v mnoha ubytováních také činnosti vevnitř pro případ špatného počasí jako například místnost pro různé tvoření, dětská diskotéka nebo možnost společného jídla ve skupině. Tak si může dopřát jídlo ve dvou konečně i maminka s tatínkem. Další výhodou je i často nabízený servis vyzvednutí a přivedení zpět dítěte na a z lyžařského kurzu. Na vyžádání mohou některá místa dokonce zajistit i hlídání miminek, pokud byste si rádi udělali plány na večer.

Co brát v potaz u hotelů s hlídáním dětí?

Abyste se na místě vyhnuli nepříjemnému překvapení, měli byste se před zimní dovolenou s rodinou o hotelech s hlídáním dětí dobře informovat. Nejdůležitější je kvalifikovaný odborný personál s kurzem první pomoci. Následuje samozřejmě také různorodý program a strava přizpůsobená dětem, aby se děti nenudily a na čas hlídání se těšily. Protože jen pokud budou děti šťastné, jsou šťastni i jejich rodiče a ze zimní dovolené může být nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu!