Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci : nedůležité Snowpark : nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři : nedůležité Vleky & lanovky : nedůležité země : libovolné
Běžecké stopy - KM : libovolné Hodnocení zákazníků : libovolné Cena na osobu : libovolné
Rodina & děti : nedůležité Après ski : nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Hodnocení zákazníků

Vars-Risoul

40 Počet hodnocení:

92 % Doporučení:

Středisko 8,4
Lyžování 8,7

Snowpark: Vars Snowpark, Surfland Snowpark Vars-Risoul

„La Forêt Blanche“ je rájem na zemi pro zastánce freestylu, skýtá totiž hned osm různých snowparků, sedm ve Varsu a jeden v Risoulu. „Vars Park“ přesvědčí například šesti různými fun zones.

Kromě „Kid Park“, „Super Kid Park“ a „Girly Park“, kde si hosky své triky mohou nacvičovat na růžových překážkách, nabízí park čtyři další zóny s opravdu libovými elementy. „Park des Escondus“ láká svým pestrým setupem hlavně pokročilé jezdce. Pokud si potrpíte na sportování ve večerních hodinách, potěší vás „Park des Ecrins“. Jednou týdně má park se třemi různými sjezdy pro začátečníky i pokročilé otevřeno i ve večerních hodinách.

Pokud své psí kousky chcete zvěčnit na fotkách a mít u toho speciální kulisu, pak nevynechte „Totem Park“, který má indiánskou vesničku a zónu „Vars-West“ s elementy v podobě divokého západu. To se jen tak nevidí!

Už tak skvělou nabídku perfektně doplňuje 8 ha velký Park de l’ Eyssina v nadmořské výšce 2 400 m. V zóně „Alfa Park“ jsou legrační bedny v podobě písmenek a různě náročné sjezdy se spoustou elementů typu tables, rails a kicker. Pokud máte zálusk na duelování, je k dispozici i boardercrossová trať. Mezi jednotlivými sjezdy nebo prostě po dlouhém dni si můžete oddychnout v chill out zóně za poslechu pohodové hudby a při šťavnatém BBQ.

Kdo si myslí, že tahle nabídka už rozmanitější být nemůže, ještě nebyl v risoulském „Surfland“. Jako jeden z největších snowparků posloužil Surfland i jako tréninkový areál pro zimní olympisjké hry z roku 2006 v Turínu. Kromě standardních railů a skokánků tu jsou i dvě U-rampy, jedna o délce 150 m a druhá menší. Navíc se tu pravidelně pořádají big airové a jiné kontesty. Fanouškové freestylu mějte se na pozoru - La Forêt Blanche čeká na vaší návštěvu!
Pro zvětšení klikněte na mapku snowparku

Ubytování Vars-Risoul

Mapa zvětšit

Hledat…
: Snowpark Vars-Risoul
Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.