Zadejte, prosím, věk dítěte v den nástupu na zájezd:
  • Value is required and can't be empty
Hodnocení zákazníků

Val Thorens

633 Počet hodnocení:

95 % Doporučení:

Středisko 9,5
Lyžování 9,7
Informace o lyžařském regionu
Les 3 Vallées/Tři údolí
Nejvyšší bod: 3 230 m
Nejnižší bod: 1 100 m
Vleků celkem: 159
Kotvové vleky: 59
Sedačkové lanovky: 60
Kabinkové lanovky: 40
Sjezdovek celkem: 600 km
Sjezdovky:
312 km
Sjezdovky:
216 km
Sjezdovky:
72 km
Lyžařské trasy: 50 km

Lyžařský region Les 3 Vallées/Tři údolí

Les 3 Vallées je superlativ pro jedinečné lyžování – proslulá Tři Údolí tvoří jedno z největších lyžařských středisek světa! 159 lyžařských vleků, 600 km upravovaných sjezdovek a nekonečné možnosti radovánek v hlubokém sněhu – se skipasem "Les 3 Vallées" se vám splní každý sen! Ze svahů, které vedou z ledovcového masívu Vanoise s druhou nejvyšší horou Savojských Alp – Grande Casse (3 852 m) – do malebného údolí Moûtiers, se rozprostírá nádherná horská krajina s 250 km² prašanového ráje, v jehož pozadí majestátně ční Mont Blanc.

Jako nejvýše položené lyžařské středisko Evropy zaručuje Val Thorens ve výšce 2 300 m skvělé sněhové podmínky od konce listopadu až do začátku května. Navíc zde najdete nejlepší sjezdovku regionu o délce 12 km a s výškovým rozdílem 1 400 m.

Údolí kolem městečka Courchevel patří k nejlépe zařízeným střediskům světa. Vysoce výkonná lanovka vás přepraví na vrchol La Saulire (2 738 m). Zde na vás čeká jedna z nejdelších sjezdovek „Le Creux“, stejně jako černá extrémně náročná sjezdovka padající z vrcholu do Courchevelu.

Méribel, ležící přímo v srdci lyžařského regionu, je ideálním místem pro lyžaře, kteří chtějí dokonale prozkoumat sjezdovky Třech Údolí. Na obou stranách údolí se rozprostírá velké množství sjezdovek. Největší předností této oblasti je však bezpochyby dostupnost všech údolí na lyžích, protože jsou všechna propojena lanovkami a vleky, takže nejste odkázaní na přepravu skibusem a nemusíte zouvat lyže! Zkrátka božské lyžování!

Se skipasem 3 Vallées si můžete vždy jeden den zalyžovat v Paradiski a Espace Killy (více informací obdržíte na pokladně lanovky, ptejte se po lístcích na "Espace Olympique").
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Ubytování Val Thorens

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžařský region Val Thorens

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.