Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci: nedůležité Snowpark: nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři: nedůležité Vleky & lanovky: nedůležité země: libovolné
Běžecké stopy - KM: libovolné Hodnocení zákazníků: libovolné Cena na osobu: libovolné
Rodina & děti: nedůležité Après ski: nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Hodnocení zákazníků

Val d'Isère

32 Počet hodnocení:

91 % Doporučení:

Středisko 9,2
Lyžování 9,5

Snowpark: Val d'Isere Snowpark, Gliss'Park, Gletscher Park, Swatch Snowpark, Acticross Val d'Isère

Se skipasem "Tignes - Val d´Isere" máte přístup ke konce neberoucím možnostem různých funsportů. Začněme "Val d'Isere Snowparkem". Park se nachází v nadmořské výšce 2 300 m mezi Val d’Isere a Tignes, nedaleko sedačkové lanovky Montablanc na Bellevardu. Park skýtá tři různé trasy - zelenou, červenou a černou - které se svou výbavou s překážkami rails, boxy a kickers, vyrovnají nárokům každého freestylisty. Dále tu najdete u lanovky Borsat-Lift boardercrossovou trať s elementy Funslope a také tunel nebo vlnitou dráhu. Po akčním dni není divu, když vám vyhládne a čím lepším zahnat kručení v břiše, než-li něčím šťavnatě ugrilovaným? Pokud sdílíte náš názor, vydejte se do „Chill Chalet“, kde si pochutnáte na horském BBQ.

Pokračujeme směrem k lyžařskému středisku Tignes, do kterého se se svým skipasem dostanete také. Odtud máte přístup hned ke třem snowparkům. Největší z nich je „Swatch Snowpark“ v nadmořské výšce 2 400 až 2 600 m. Dále je pak přímo ve středisku snowpark „Gliss Park“ a „Tignes Gletscher Snowpark“. Ve „Swatch Snowparku“ vás očekává 16 skokánků a několik trubek různých stupňů obtížnosti, na kterých se můžete ukázat. Ať už je to jen váš koníček nebo se tím zabýváte profesionálně, každému je tu k dispozici mnoho vhodných překážek. Třešničkou na dortu je tu funkce „Swatch Shoot my Ride“, která umožňuje nahrávku své vlastní jízdy a následné přehrání na obrovském promítacím plátně ve „Swatch Cool Zone“, kde svůj skok na big air můžete do detailu analyzovat.

Menší „Gliss Park“ nabízí zrovna tak dobré možnosti tréninku - jak začátečníkům, tak pokročilým. Najdete tu různé trasy, například boardercrossovu, s překážkami a dokonce i jednu na paralelní slalom. V žádném případě byste park neměli obcházet, což dokazuje i místní airbag.V rozmezí ledna a dubnaje v Tignes kromě jiného připravena obří U-rampa a jsou zde pořádány mezinárodní závody

Na ledovci Grande Motte si na vás v nadmořské výšce 3 456 m brousí zuby ledovcový „Tignes Snowpark“ s různými překážkami typu kicker, rails, boxes nebo woops. To vše před jedinečnou kulisou zasněžených vrcholků, která sebere dech jak začátečníkům tak i profíkům. Nejzajímavější na tom je, že je park připraven přivítat sportovní hosty i během letní sezóny, takže tady máte možnost sebezdokonalování po celý rok. Trasy se kromě toho i pravidelně mění, uznejme, že nebude lehké se tu nudit!
Pro zvětšení klikněte na mapku snowparku

Ubytování Val d'Isère

Mapa zvětšit

Hledat…
: Snowpark Val d'Isère
Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.