Rádce středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci: nedůležité Snowpark: nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři: nedůležité Vleky & lanovky: nedůležité země: libovolné
Běžecké stopy - KM: libovolné Hodnocení zákazníků: libovolné Cena na osobu: libovolné
Rodina & děti: nedůležité Après ski: nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Hodnocení zákazníků

Tignes

210 Počet hodnocení:

95 % Doporučení:

Středisko 9,1
Lyžování 9,3

Snowpark: Val d'Isere Snowpark, Gliss'Park, Gletscher Park, Swatch Snowpark, Acticross Tignes

Se skipasem "Tignes - Val d´Isere" máte přístup k řadě nabídek tohoto funsportu. začít můžete ve snowparku "Val d'Isere Snowpark", který leží ve výšce 2 300 m mezi Val d'Isère a Tignes, v blízkosti lanovky "Montblanc"-Sessellifts v Bellevarde. Zde se nacházejí tři trasy, zelená,červená a černá, které obsahují řadu překážek jako jsou rails,kicker a boxy. Dále pak je u lanovky Borsat-Lift ve Val d’Isère Boardercross trasa s elementy Funslope . "Acticross" nabízí různé překážky jako například Super -T tunel a vlněná dráha. Pokud jste po dlouhém a náročném dni plném adrenalinu unaveni a máte chut na něco dobrého, čeká na Vás občerstvení jako je BBQ v "Chill Chalet".

Ve středisku Tignes, na Vás čekají další tři snowparky a i ty můžete s Vaším skipasem navštívit. Největší z nich je „Swatch Snowpark“ v nadmořské výšce 2 400 m až 2 600 m, následuje „Gliss Park“ a „Tignes Glacier Snowpark“ na ledovci, který je otevřený pouze v létě. „Swatsch Snowpark“ skýtá celkem 16 skokánků a různé raily. Najdou se tu elementy pro začátečníky i pro pokročilé, takže tu může každý ukázat co umí s skvěle se zdokonalovat. Třešničkou na dortu je funkce „Swatch Shoot my Ride“, která umožňuje nahrávku svého skoku (třeba na big airbagu), kterou můžete posléze analyzovat na velkoplošném plátně v „Swatch Cool Zone“.

Stejně tak dobré možnosti pro trénink a zdokonalování nabízí „Gliss Park“ v Tignes, vhodný rovněž pro začátečníky i pokročilé. Je tu několik sjezdů s různými překážkami, například boardercrossový a paralelní slalom. To, že pak není k zahození ostatně potvrzuje i zdejší airbag. V období od ledna do dubna je v středisku Tignes připravena obří U-rampa a pořádají se zde také mezinárodní soutěže.

Na ledovci "Grande Motte" na Vás čeká Tignes Gletscher snowpark ve výšce 3 456 m n.m. s různými překážkami jakou jsou kicker, rails, boxy nebo woops a je určena jak pro začátečníky tak pro pokročilé freestylery. Užít si zde adrenalinové zábavy můžete i v létě, protože vylepšovat své umění zde můžete celoročně. Zaručeně se zde nebudete nudit, protože je zde postaráno o to, aby se lines měnily a byla tak dostatečná obměna tratí.
Pro zvětšení klikněte na mapku snowparku

Ubytování Tignes

Mapa zvětšit

Hledat…
: Snowpark Tignes
Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.