Zadejte, prosím, věk dítěte v den nástupu na zájezd:
  • Value is required and can't be empty
Hodnocení zákazníků

Desná

NOVÉ!

Zatím žádné hodnocení.

Informace k lyžařskému středisku
Černá Říčka
Nejvyšší bod: 788 m
Nejnižší bod: 685 m
Výška vesnice: 490 m
Vleků celkem: 2
Kotvové vleky: 2
Sedačkové lanovky: 0
Kabinkové lanovky: 0
Sjezdovek celkem: 2,5 km
Sjezdovky:
1,5 km
Sjezdovky:
1 km
Sjezdovky:
0 km
Mapa sjezdovek

Lyžování Desná – idylická zimní dovolená pro celou rodinu

Desná

Idylické české lyžařské letovisko Desná má přibližně 3 550 obyvatel. Se svou polohou v severních Čechách v Jizerských horách na soutoku řek Bílá Desná a Černá Desná nabízí Desná klid a odpočinek pro celou rodinu - na sjezdovce i mimo ni.

Kromě lyžování v lyžařském středisku Černá Říčka s 2,5 km sjezdovek nabízí Desná např. nádherné zimní procházky a překrásnou přírodu. Zde nalezne každý to pravé!

Desná je navíc blízko větších měst jako Liberec nebo Jablonec nad Nisou. Do obou měst se autem dostanete za 20 až 30 minut.

Krkonoše

Krkonoše jsou součástí pohoří Vysokých Sudetů, které leží na rozhraní Polska a České republiky. Jejich nejvyšším vrcholkem je Sněžka, se svými 1 600 m nadmořské výšky představuje zároveň i nejvyšší horu České republiky. Pro region jsou typické zejména kamenité skalnaté vrcholky a pěkná horská jezírka. Poblíž vrcholu Medvědín však pramení i řeka Labe, jedna z největších řek Evropy. Střediska zimních sportů v Krkonošském národním parku nabízí vše, co je zapotřebí pro příjemně strávenou dovolenou na horách. Najdete tady dobře upravované sjezdovky, moderní lanovky a vleky, nekonečně dlouhé běžecké stopy vedoucí po horských sedlech a hřebenech, pestrý výběr z nabídky volnočasových aktivit a après ski, který se ve srovnání s tím tradičním rakouským nemusí vůbec za nic stydět!

Doprava Desná

  • vlakem: Kořenov (cca 8 km), Harrachov (cca 15 km)
  • letecky: Praha (cca 135 km), Drážďany (cca 160 km)

Ubytování Desná

Mapa zvětšit

Hledat…

: Lyžování Desná

Momentálně nejsou k dispozici žádné nabídky.