Berchtesgadener Land - jako vystřižené z pohádky

Na úpatí mohutného masivu Watzmann (2 713 m n.m.) Vás uvítá Berchtesgadener Land, kde sníh je jistotou. Velká část regionu patří k bavorskému národnímu parku Berchtesgaden, jediného německého národního parku v Alpách, který je označován jako ráj pro horské sporty. Pouze hodinu o Mnichova objevíte majestátnou krásu Alp. Zde se dostanete k našim ubytováním snů v Berchtesgadener Land.

Berchtesgadener Land - jako vystřižené z pohádky
Berchtesgadener Land - jako vystřižené z pohádky

Region Berchtesgadener Land

Neboli, jak zní motto tohoto regionu, Perla Alp. V pěti údolních obcích Berchtesgaden, Bischofswiesen, Marktschellenberg, Ramsau a Schönau am Königssee najdete vyváženou kombinaci zimních sportů, lázeňského zážitku, kultury a odpočinku. Ať už jste milovníci turistiky nebo raději sjedete rychle kopec na lyžích nebo na snowboardu, region okolo Berchtesgaden je díky mnoha možnostem pro strávení volného času a ideálním podmínkám pro zimní sporty velmi oblíbeným cílem pro dovolenou.

Lyžování v Berchtesgadener Land

Lyžařský region u Watzmann a Königssee je života plné prostředí s četnými možnostmi pro zimní sporty během lyžařské dovolené. Celkem šest lyžařských středisek nabízí zábavu na sjezdovkách na více jak 60 sjízdných kilometrech v nadmořské výšce mezi 600 a 1 874 m. Různorodé sjezdy s jak plochými tak i strmými svahy se postarají o zábavu milovníků sjezdovek na všech úrovních – ideální jak pro rodiny, tak i začátečníky, profíky a skupiny. K tomu tu najdete ještě 80 km běžeckých stop s extra jistotou sněhu pro jednu zaslouženou dovolenou na běžkách.

Další aktivity v Berchtesgadener Land

Nádherný horský svět v Berchtesgadener Land v Německu láká kromě lyžařů a snowboardistů také další fanoušky zimy na zimní dovolenou. Kdo by se rád svezl na saních za koňských spřežením, rád prozkoumal turistické trasy v okolí nebo si jednoduše jen vychutnal nádhernou přírodu v horách během jízdy na běžkách, je Berchtesgadener Land správně. K tomu nabízí přírodní sáňkařská dráha Hirscheckblitz nezapomenutelný zážitek na svých velmi dobře upravených a jen pro sáňkaře otevřených sáňkařských trasách.Objevte naše top nabídky v Berchtesgadener Land – ta nejlepší ubytování pro nekonečný zimní zážitek!