Zadejte, prosím, věk dítěte v den nástupu na zájezd:
  • Value is required and can't be empty

PowderWeek

Středisko Akce na sněhu Termín
Les 2 Alpes PowderWeek 27.11.2021 - 04.12.2021
Val Thorens Ski & Boarderweek 12.12.2020 - 19.12.2020

PowderWeek: Zahájení lyžařské sezóny v Les 2 Alpes ve spolupráci s DECATHLONEM

Co byste řekli na cestu do jednoho z nejznámějších ledovcových lyžařských středisek světa k zahájení sezóny, užít si na začátku prosince první obloučky na ještě prázdných sjezdovkách a k tomu après-ski program extra třídy? Zní to jako perfektní zimní dovolená Pak vyrazte na PowderWeek v Les 2 Alpes. Od 27. listopadu do 4. prosince tu oslavíme s DECATHLONEM začátek zimní sezóny. Na posledním PowderWeek jsme se v Les 2 Alpes přivítali s celkem 700 hosty.

Pro Vás to znamená zimní radovánky v nadmořské výšce až 3 560 m n.m. a zábavný program mimo sjezdovku. K tomu patří zimní grilování a svařák na zahřátí v naší Open-Air Après-Ski-Area, zábavné soutěže jako snow volleyball nebo turnaj na kluzišti. Kromě toho se večer můžete těšit na naše DJs v nejlepších party locations francouzských lyžařských středisek.

Lyžařské středisko Les 2 Alpes Vám nabízí 227 km sjezdovek, na které Vás dopraví celkem 52 lanovek a vleků. Vhodné sjezdy tu najdou jak začátečníci tak i pokročilí a i pro profíky si ledovcové středisko připravilo nejednu výzvu. Místní 240 000 m² velký snowpark je perfektním příkladem. Patří k nejlepším deseti v Evropě a najdete jej v nadmořské výšce 3 200 m a je vybaven zónou pro začátečníky s tably a raily a zónou pro experty s big airem (20 m), superpipe a dalšími libůstkami - srdce každého milovníka freestylu tu nepřestane skákat radostí.

Od standardního apartmánu po luxusní ubytování si v Les 2 Alpes najde každý to pravé.