Rádce lyžařských středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci: nedůležité Snowpark: nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři: nedůležité Vleky & lanovky: nedůležité země: libovolné
Běžecké stopy - KM: libovolné Hodnocení zákazníků: libovolné Cena na osobu: libovolné
Rodina & děti: nedůležité Après ski: nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Conquer The Alps – festival a soutěže!

Středisko Akce na sněhu Termín
Axamer Lizum Conquer The Alps 01.03.2015 - 07.03.2015

INNSBRUCK/AXAMER LIZUM

Staňte se vládci Alp! Olympijský region okolo hlavního tyrolského města Innsbruck nabízí perfektní symbiózu atmosféry velkého města a lyžování. Při této události na vás čeká týden lyžařské pohody, živé koncerty, různé párty a velká zábavná soutěž, při které můžete vyhrát zájezd do Portugalska. Hostiteli je město Innsbruck a lyžařské středisko Axamer Lizum, „bílá střech” v olympijském regionu Innsbruck, které na vás čeká se 40 km parádních sjezdů a velkou oblastí pro freeride. Více

Conquer the Alps 01.03. - 07.03.2015

Již šesté konání týdenní události nabízí dvojitou dávku zábavy a akce v horském prostředí v lyžařském středisku Axamer Lizum a oblasti města Innsbruck. Přihlaste se jako tým složený ze dvou nebo čtyř účastníků (pro jednotlivce budou vytvořeny také týmy) a pokořte různé sportovní a bláznivé výzvy ve městě a na kopci, abyste posbírali co nejvíce mincí. Výherce s nejvíce mincemi na konci týdně bude oceněn cenou Conquer the Alps Trophy 2015 a surfařským tripem pro 4 osoby do Liquid Mountain Campu v Portugalsku.

K programu na hoře patří speed check, závody na lyžích, freestyle-sessions, lavinový a splitboard kurs, soutěž v slackline a salón krásy pro ženy. Večer vše pokračuje nočním sáňkováním, pub rally, speciálními drinky a párty. Vrcholem jsou open air koncert v lyžařském středisku a také v městě pořádaná Night of the Tropy s top DJem Fritzem Kalkbrennerem.

Objednat si můžete buďto pouze festivalový víkend s koncerty nebo celý týden. V kompletním balíčku jsou zahrnuty ubytování v hotelu v Innsbrucku a také vstupenka na festival. Užít si můžete také další výhody jako bezplatný skibus a slevu 20% na váš skipas.

Počet účastníků na soutěži je omezen, takže doporučujeme objednat váš zájezd do olympijského regionu Innsburck co nejrychleji a nejdříve a vychutnat si Alpy při této jedinečné akci!