Dovolená na sněhu Leogang - zimní dovolená totál!

Saalbach-Hinterglemm

Uprostřed Glemmtalu, v jedinečně pěkné zimní krajině Salcburska, se nachází region Saalbach-Hinterglemm. Tato oblast se ještě počítá ke Kitzbühelským Alpám a může se pyšnit pestrou nabídkou aktivit volného času. Nejvyššími vrcholky jsou Spiegelhorn (2 044 m) a Hochkogl (2 249 m). Tady se z dovolené nestane jen zábava, ale ryze nezapomenutelný zážitek. Ať se vlníte na sjezdovkách mistrů světa, nebo skáčete vzduchem v u-rampě či vychutnáváte hluboký sníh, o kterém netroufáte snít – v dějišti alpského lyžařského mistrovství světa 1991 je o vás velmi dobře postaráno. Jedinečný lyžařský cirkus Saalbach-Hinterglemm má oči jen pro vás! Díky objížďkovému tunelu v obou obcích byla umožněna pěší zóna, což zjevně zlepšilo stupeň odpočinku. Až se setměním se rozproudí vlna nočního života v mnohých barech, chatkách, hospůdkách a restauracích.

Leogang - zimní dovolená totál!

Leogang je zachumlaný do atraktivního postranní Glemmtalu v 800metrové výšce. Přes lanovku Großer Asitz (1 914 m) je perfektně napojený na senzační „lyžařský cirkus“. Idylické středisko je perfektní pro hosty, kteří se chtějí oddat pohodě a klidu. Skibus vás dopraví až ke stanici kabinkové lanovky Asitz. K nejznámějším pozoruhodnostem patří mimo jiné kaplička Svaté Anny, která je již od roku 1904 součástí hostince Hüttwirt. I dějiny Leogangu před vámi nezůstanou skryté a prezentují se v muzeu báňského průmyslu v cca 4 km vzdáleném Hüttenu, kde vám dovolí nahlédnout do života a všedního dne, ovládnutým těžkou prací horníků.

Ubytování Leogang

Mapa zvětšit

1 Ubytování: Leogang

Uvedené ceny jsou ceny na osobu
Last-Minute & More k dispozici k dispozici na vyžádání
 • Seřadit podle:
 • počtu hvězdiček
 • hodnocení
 • ceny
 • Nové
  Zatím žádné hodnocení.
  Ubytování

  Výjimečný čtyřhvězdičkový hotel Salzburger Hof kombinuje moderní atmosféru s tradicí a nachází se uprostřed krásné, živé architektury ve skvělé pozici pro lyžaře v Leogangu. Na lanovku Asitz je to jen několik metrů a sjezd na lyžích je za dobrých sněhových podmínek možný až k domu. Vstup na trasu pro běžkaře najdete po cca 100 m. Centrum …
  Více informací o ubytování

  Služby zahrnuté v ceně

  Skipas v hodnotě 6 757 Kč v ceně! Všechny služby zahrnuté v ceně

  vyprodáno
  1 0 4
Last-Minute & More k dispozici k dispozici na vyžádání

Hodnocení zákazníků

Leogang

15 Počet hodnocení:
93% Doporučení:
Středisko 9.3
Lyžování 9.2

Informace k lyžařskému středisku

Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang

Nejvyšší bod: 2 100 m
Nejnižší bod: 1 003 m
Výška vesnice: 800 m
Vleky: 56
Kotvové vleky: 19
Sedačkové lanovky: 19
Kabinkové lanovky: 18
Sjezdovek celkem: 200 km
Sjezdovky:
90 km
Sjezdovky:
95 km
Sjezdovky:
15 km

Mapa sjezdovek

Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang

Zvětšit mapu sjezdovek