Rádce lyžařských středisek
Najděte lyžařské středisko, které Vám bude perfektně vyhovovat!
  1. Jednoduše zvolte, co je pro Vás důležité.
  2. Na základě Vámi zadaných údajů Vám navrhneme místa, která disponují optimálním lyžařským střediskem právě pro Vás.
Údaje o lyžařském středisku
libovolné libovolné
libovolné libovolné
libovolné
Lyžařské středisko vhodné speciálně pro
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Ostatní
nedůležité
nedůležité
nedůležité
nedůležité
Údaje o zájezdu
libovolné
Váš výběr
Velikost střediska: libovolné Začátečníci: nedůležité Snowpark: nedůležité Délka:
Nejvyšší bod ve středisku: libovolné Zkušení a freeride lyžaři: nedůležité Vleky & lanovky: nedůležité země: libovolné
Běžecké stopy - KM: libovolné Hodnocení zákazníků: libovolné Cena na osobu: libovolné
Rodina & děti: nedůležité Après ski: nedůležité Termín: libovolné
Došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje a vyzkoušejte to znovu. Při hledání se vyskytla chyba.

Lyžařský region Skirama Dolomiti

Skipas „Kombi (5+1)” je platný na všech sjezdovkách v lyžařském středisku Paganella a také 1 den v jednom z dalších lyžařských středisek Skirama, např. Folgarida-Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Passo Tonale, Pejo, Monte Bondone nebo Folgaria.

Lyžařské středisko okolo Madonna di Campiglio se táhne až do nadmořské výšky 2 550 m a najdete v něm dohromady 90 km sjezdovek, které jsou vzájemně propojeny 20 vleky a lanovkami. Většina vleků začíná v centru a převažují zde lehké až středně těžké sjezdovky, které potěší hlavně začátečníky a klidnější lyžaře. Také ale i zkušenější si zde přijdou na své. Známá FIS sjezdovka „3-Tre”, na které se koná světový pohár v mužském slalomu, a „Spinale Direttissima” na Monte Spinale vám rozproudí adrenalin v krvi.

53 km sjezdovek a 26 moderních vleků a také zasněžovací zařízení se nachází v lyžařském středisku Folgarida-Marilleva v nadmořské výšce mezi 1 300 m a 2 180 m. V areálu převažují z větší části lehčí až středě těžké sjezdy, ale najdou se zde i nějaké černé sjezdovky jako je např. „Nera Folgarida”, která měří 1,8 km.

Ve Folgaria tvoří tzv. lyžařský kolotoč střediska Costa, Francolini, Fondo Piccolo, Fondo Grande, Malga Ortesino a Serrada, a jsou napojeny na lyžařské středisko Fiorentini, což vám umožní použít 22 vleků a dohromady 43 km sjezdovek. Ve středisku jsou spíše středně těžké sjezdovky, ale je zde i dost sjezdů pro začátečníky i pro pokročilejší a profíky. Cima Sommo Alto - Costa (Emozioni) je s délkou 2,5 km a výškovým rozdílem 400 m nejdelší sjezdovkou tohoto střediska a je vhodná i pro méně zkušenější. Fondo Grande (martinella Nord) je považována za nejtěžší sjezdovku a na délce 1,5 km vás buďto potěší nebo potrápí.

V Pinzolo najdete okolo vrcholku Doss del Sabion malé ale dobré lyžařské středisko pro rodiny. Je zde celkem 30 km sjezdovek a 10 vleků. To vše v nadmořské výšce mezi 800 m a 2 100 m. Převažují jednoduché až středně těžké svahy, které jsou jako dělané pro první krůčky na lyžích. Kromě toho jako extra je zde pro děti také prázdninový program, takže se často rodiny rozhodnou právě pro toto středisko.

V oblíbeném Monte Bondone se můžete vyřádit v nadmořské výšce mezi 1 184 m a 2 090 m na 20 km sjezdovek, které jsou díky 6 možnostem přístupu dobře dostupné a mohou být kompletně zasněžovány. Pestrá nabídka je zde pro začátečníky i pokročilé a nabídne mnoho zábavy!
Pro zvětšení klikněte na plánek.

Ubytování v regionu Paganella

Mapa zvětšit

6 ubytování: Lyžařský region Paganella

  • Seřadit podle:
  • počtu hvězdiček
  • Doporučení
  • ceny
Last-Minute & More k dispozici k dispozici na vyžádání

Informace o lyžařském regionu

Skirama Dolomiti

Nejvyšší bod: 3 016 m
Nejnižší bod: 800 m
Vleků celkem: 156
Kotvové vleky: 38
Sedačkové lanovky: 94
Kabinkové lanovky: 24
Sjezdovek celkem: 418 km
Sjezdovky:
148 km
Sjezdovky:
223 km
Sjezdovky:
47 km