Bezpečná objednávka

Objednávka zájezdu je otázka důvěry! My to víme a klademe proto velký důraz na to, abychom našim zákazníkům umožnili bezpečnou objednávku zvoleného zájezdu. Členstvím v organizaci Reisegarant GmbH jistíme veškeré platby našich zákazníků. Dále jsme také členem v německém svazku cestovních kanceláří a agentur (Deutscher Reiseverband resp. DRV), který je třetím největším na světě. Pro členství jsou dobré reference kanceláře podmínkou. U nás objednáváte bezpečně!

Deutscher ReiseVerband (Německá asociace cestovních kanceláří)

DRV je největší organizací pro cestovní kanceláře a agentury v Německu.

Podmínky příjetí
  • Minimálně dvě reference o firmě, např. od jiných členů organizace DRV nebo od obchodní banky (reference si vyžádá DRV)
  • U cestovních kanceláří doklad u pojištění proti úpadku
  • Dostatečný pracovní kapitál a řádné účetní záznamy

Reise Garant

Reisegarant je závěrečným článkem a místem zpracování, který zákonem předepsala Evropská unie jako pojištění o platební schopnosti cestovní kanceláře pro Generali Versicherung AG. Další informace o pojištění proti úpadku najdete zde.

Hodnocení hotelů od Zoover

Aby naši zákazníci získali objektivní přehled o nabízených ubytováních, doporučujeme hotelové recenze na www.zoover.cz. Kromě přesného popisu ubytování tu najdete i autentické fotky a videa. Recenze jsou k dispozici skoro ve všech evropských řečích.

Newsletter

Přihlaste si newsletter a zajistěte si spoustu výhod!

Přihlásit